PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 562
oceny
7,2 10 1 77562
4,0 2
oceny krytyków
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

Pomoże ktoś ?:D

ocenił(a) film na 10

Trochę nie mogę zrozumieć końcówki tego filmu i powiązania byłej żony z tą jej koleżanką. Wie ktoś o co chodzi?

ocenił(a) film na 8
ann1a

Ta jej koleżanka to był duch byłej żony Alexa. W książce jest to trochę lepiej rozegrane. Chodziło o to że Jo nawet po śmierci chroniła swoją rodzinę. I wiedziała że Katie pokocha jej rodzinę jak własną.

ann1a

opadły mi ręcę jak przeczytałam to pytanie... o.O

ocenił(a) film na 7
anuta

czemu? wygląda na to, że Katie była zdrowo chora psychicznie, jeśli widziała i rozmawiała z Jo.

oallaa13

tak, z pewnością była 'zdrowo chora' ...

ocenił(a) film na 7
anuta

Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale tak się mówi. Jak nie rozumiesz, to wstaw sobie w słowo "zdrowo", "naprawdę" też będzie pasować... chyba, bo nie wiem czy zrozumiesz.

oallaa13

arogancka osoba z Ciebie... na pewno nie żyję w Twoim świecie, gdzie poprawnej polszczyzny nie uwidzisz skoro tak się mówi, poza tym poza tym to Ty czegoś tu nie zrozumiałaś , a filmy z elementami fantastycznymi są Ci obce? Btw. toczenie tej marnej dyskusji uznaję na skończone.

ocenił(a) film na 7
anuta

Jeśli uznajesz tę dyskusję za skończoną to czemu na koniec jeszcze zadajesz mi pytanie? Aff.. a może to było retoryczne.
Ja nie chcę się kłócić. Ty pierwsza mnie "zaatakowałaś".

ocenił(a) film na 4
ann1a

zajebiste pytanie

ocenił(a) film na 10
Bartek_36

ej no dajcie spokój, każdy miał prawo nie zrozumieć.. bo dość dziwna końcówka :) ja przyznaje musiałam obejrzeć dwa razy końcówkę żeby wiedzieć o co choodzi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones