PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651830}

Bezpieczna przystań

Safe Haven
7,2 77 568
ocen
7,2 10 1 77568
4,0 2
oceny krytyków
Bezpieczna przystań
powrót do forum filmu Bezpieczna przystań

(mini spojlery)

Nie spodziewałam się tak dobrego filmu, szczególnie ze względu na Julianne. Ale jestem naprawdę zaskoczona, na plus. Myślałam, że to kolejna płytka historia na podstawie powieści Nicholasa Sparksa typu "ona poznaje jego, mota mu w głowie i tada! są razem". Fajnie, że były inne wątki, mąż Katie i żona Alexa. Tylko mnie zastanawia te właśnie wątek Jo - skoro umarła to Katie miała szósty zmysł albo wyczuwała zmarłych jak Charlie St. Cloud? Taka dziwna ta końcówka. Ale chociaż zaskakująca

Cartner

Mam bardzo podobne odczucia. W planach miałam obejrzeć niezbyt ambitny, schematyczny film a tu taka miła niespodzianka. Sam pomysł na fabułę może nie jest nowatorski, podobne wątki w filmach się już przewijały..... jednakże SAFE HEAVEN ma to "coś" co mnie całkowicie urzekło. Cudownie opowiedziana historia o drugiej szansie w życiu, dla dwojga skrzywdzonych przez los ludzi. Przyznam szczerze, że gdy oglądam filmy osadzone w małych miasteczkach, ukazujące życie w małej społeczności, ciągle mnie zastanawia fakt, czy w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze takie miejsca? Nie ma tego pośpiechu, ludzie po prostu cieszą się życiem, są życzliwi dla innych, pomocni. Niestety przyszło mi żyć w dużym mieście i najzwyczajniej brakuje mi takich prostych, kiedyś tak oczywistych zachowań.

ocenił(a) film na 9
Cartner

Myślę ,że Katie nie wyczuwała zmarłych :p Tylko po prostu ta żona chciała tak ją poznać ,że się jej 'objawiła' :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones