PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693177}
6,2 57 909
ocen
6,2 10 1 57909
3,5 4
oceny krytyków
Bezwstydny Mortdecai
powrót do forum filmu Bezwstydny Mortdecai

Patrząc na postać wykreowaną przez Depp'a faktycznie można dostrzec Sparrow'a ;) Ja jednak nie widzę w tym nic złego. Zresztą - taki już jego urok i maniera ;) Idealnie pasuje to tego typu ról. Humor niektórym może się wydać prymitywny, ale można się pośmiać, a przecież o to chodzi w tego typu komediach. Było sporo zabawnych scen.
Seans dostarczył mi tego, czego oczekiwałam - czarującego Deppa i dużą dawkę humoru. A trzeba przyznać, że nie każda komedia wzbudza takie salwy śmiechu w kinie.

ocenił(a) film na 10
NP93

zgadzam się w 100% :) Depp zagrał w tym filmie fantastycznie i mimo to, że zagrał w tym filmie podobnie jak Sparrow to nawet filmowi wyszło na dobre :)

ocenił(a) film na 7
Grzechu_94_

Fakt dobry film,ale najlepsza role raczej zagral Betanny i oczywiscie przepiekna Paltrow.Dobra komedyjka,naprawde mozna sie posmiac.

ocenił(a) film na 7
drsmierc

Tyle bzdur w jednym zdaniu :D Sory, ale...
Betanny? Jego ''swietne'' granie opieralo sie raczej na scenariuszu.
przepiekna Paltrow? Polemizowalbym... ujdzie w tlumie.
dobra rola Paltrow? Dopoki gra niesmiale myszki wychodza znosne role, gorzej jak przypada jej rola pewnej siebie kobiety - tak jak w tym filmie.

ocenił(a) film na 2
NP93

Śmiesznie? Raczej żałośnie.

ocenił(a) film na 9
NP93

Dokładnie. Dawno nie śmiałem się oglądając komedie. Mortdecai rozbawił mnie jak dawno nic. Zajebiste kreacje, gagi i humor który mnie rozkłada. Po "Jeźdźcu znikąd" który mnie wynudził myślałem żę Deep już nie ma pomysłu, jego rola tutaj to mistrzowsto. Do tego opiekuńczy Jock bez kórego Mortdecai jest bez szans na przeżycie.

NP93

może ten film nie jest na mianę oskara.... ale bardzo dobrze oglądało sie ten filmik. Jock rewelacyjny, Paltrow przezabawna... a Depp to że jest utożsamiany z Jackiem Sparrow no cóż w konu to on kapitana wykreowal wiec mu wolno.. Film z gatunku lekkich i przyjemnych:)

ocenił(a) film na 7
NP93

Film zrobił swoje pare razy się uśmiechnąłem, ale po zakończeniu seansu czy potrafiłbym przytoczyć jakąś scene która zapadła mi w pamięć? Nie. Film z typu zobaczyć i zapomnieć.
Depp mnie przeraża tym że gra od jakiegoś czasu jedną rolę. Nieznacznie modyfikowaną.
Zwariowany pirat - ok to było dosyć swierze, indianin Tonton to samo co na Karaibach, teraz znany kolekcjoner sztuki hmm to samo.
Drażni mnie to że Depp już nie pokazuje innej twarzy tylko tę kuglarską.
Miły epizodzik Goldblima szkoda że tak krótko, Partlow taka sobie, najlepszy Bettany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones