PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32888}

Biały oleander

White Oleander
7,5 51 912
ocen
7,5 10 1 51912
5,2 5
ocen krytyków
Biały oleander
powrót do forum filmu Biały oleander

Film a książka

użytkownik usunięty

Nie rozumiem trochę zachwytu nad tym filmem...W porównaniu do książki jest raczej kiepski. Być może większość opinii opiera się tylko na obrazie. Polecam przeczytać książkę! Jest naprawdę dobra.

ocenił(a) film na 3

Książka przypomina mi styl Paolo Coelho i jego prawdy objawione. Chyba jednak coś w tym jest, bo ci którzy lubią Fitch lubią też Coelho i cytują "życiowe prawdy" obu autorów na potęgę...

użytkownik usunięty
Marek_Wolski

to jedyna książka Fitch, która przeczytałam więc nie mogę stwierdzić czy lubię jej twórczość. Ale z tego co pamiętam czytało się całkiem przyjemnie.

Książka i film przypadły mi do gustu... ale to było w ogólniaku. Nie wiem czy teraz bym po to sięgnęła. A Coelho nie znoszę od zawsze =p

ocenił(a) film na 3
diriihex

Właśnie o tym pisałem. Książka jest dobra dla licealistki w okresie buntowniczego dojrzewania. Przeintelektualizowana. Przerost formy nad treścią. Film z kolei, przypomniał mi kiepskie widowisko telewizyjne, bynajmniej nie kinowe.

użytkownik usunięty
Marek_Wolski

Książkę czytałam jeszcze przed liceum więc może lekki zachwyt przeszłości pozostał:)

ocenił(a) film na 6

W dzisiejszych czasach młodzież zatraciła umiejętność czytania. Czy ty nie za dużo od nich wymagasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones