White Oleander

1 godz. 49 min.
7,5 51 189
ocen
7,5 10 51189
17 778
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":32888,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/White+Oleander-2002-32888/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Biały oleander
 • Mam nauczkę na przyszłość, by nigdy nie sugerować się oceną... Nie mogę zrozumieć co takiego w sobie ma ten film, że został oceniony na 7,6... Komentarze w tematach są skrajne i tak naprawdę nie wiadomo czy warto go obejrzeć. Ja żałuję. Zmarnowałam prawie dwie godziny na dłużącą się w nieskończoność, naciąganą historyjkę dziewczyny, która sama nie wie czego chce.
  Ludzie piszą, że film jest wzruszajacy... Jestem wrażliwa i specjalnie wymęczyłam cały film, bo złudnie myślałam, że mnie poruszy... Może by wzruszył - gdyby realizacja była lepsza, a o grze aktorskiej nawet nie chcę wspominać.. Film jest po prostu kiepski - moja ocena 3/10 (wliczam tu także muzykę, całkiem niezłą).

 • mtom7a ocenił(a) ten film na: 2

  AngelinaEngel właśnie zakończyłem oglądać ten film... ale biedny, no o niczym, zmarnowałem prawie 2 godziny, a ta ocena 7,6 to nie wiem skąd się wzięła?? ale bieda....

 • pmx007 ocenił(a) ten film na: 8

  mtom7a Bieda, to jest w waszych mózgach prymitywy (spora część społeczeństwa ma fizyczne wady mózgu w części odpowiedzialnej za emocje, wrażliwość, empatię, wyobraźnię)...

 • beyourlife ocenił(a) ten film na: 10

  AngelinaEngel To jest po prostu życiówka. To jest bardzo dobry film, bo nie jest przesłodzony, przewidywalny. Takie sytuacje mają miejsce na całym świecie i każdego mogą spotkać.

 • beyourlife Obejrzałam go drugi raz i już trochę inaczej na niego patrzę, jednak nadal czegoś mi w nim brakuje. Poza tym jest stanowczo za długi.

 • nefla ocenił(a) ten film na: 7

  beyourlife Przecież film własnie dlatego jest taki biedny, bo jest tak amerykancko przesłodzony i cukierkowy.Pewnie nie byłby postrzegany jako chała, gdyby naprawdę oddawał realia.