White Oleander

1 godz. 49 min.
7,5 51 189
ocen
7,5 10 51189
17 778
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":32888,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/White+Oleander-2002-32888/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Biały oleander
 • Ender69 ocenił(a) ten film na: 6

  Dramat na widowni, umrzeć można bo nuda nie do zniesienia

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

  Ender69 widać od razu, że nie rozumiesz przesłania tego filmu. Niczego innego nie można oczekiwać od ludzi prymitywnych.

 • Ender69 ocenił(a) ten film na: 6

  od ludzi prymitywnych nie można niczego innego oczekiwać niż przemocy i obrażania innych. historia w tym filmie jest dość prosta i prozaiczna dlatego twórca powinien mocno skupić się na portrecie psychologicznym postaci. za to lubię np. kino skandynawskie. W tym, jak w większości (oczywiście nie we wszystkich) amerykańskich zamiast tego dominuje pompatyczność, ckliwość i wielkie słowa, uniwersalne prawdy itd. początkujący oglądacze filmów na to się nabierają natomiast wielbicielom sztuki filmowej robi się słabo na taki widok. teraz w sumie zrobiło mi się przykro bo dla potwierdzenia sprawdziłem jakie filmy oglądasz i jak "barbie księżniczka i żebraczka" ma ocenę 9 to nie ma co dalej dyskutować. z ostatnich bajek polecam "hotel transylvania".

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

  Ender69 Nie wiem mam konto z siostrą na społę więc nie wiem o co chodzi z tymi Barbie, ale ok. Ja ci tylko mówię, że nie rozumiesz przesłania filmu . Film nie jest prosty, jest na myślenie. Ale cóż każdy ma swoje zdanie :)

 • CES7 ocenił(a) ten film na: 7

  Ender69 Film w sumie niezły a nawet dobry, ale do Nostalgii anioła to mu jeszcze daleko.