PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660248}

Biały ptak w zamieci

White Bird in a Blizzard
6,4 15 908
ocen
6,4 10 1 15908
6,4 9
ocen krytyków
Biały ptak w zamieci
powrót do forum filmu Biały ptak w zamieci

Pomijając sam film, wychwalam niesamowity soundtrack, co sądzicie ?

ocenił(a) film na 6
meriadoc9

Najlepszy punkt programu, zdecydowanie! Cieszyłem się jak dziecko, gdy usłyszałem "Pictures of you". ;)

meriadoc9

zgadzam się. ktoś mi może poda co to za piosenka na początku przy napisach i jak Kat wychodzi z autobusu, i druga jak tańczą z Philem ?

nunax4

Depeche Mode - Behind the Wheel to ta jak tańczą ;)

natalka333

widzę ze już obejrzałaś :P

ocenił(a) film na 7
nunax4

Cocteau Twins - Sea, swallow me, jak Kat wychodzi z autobusu, zresztą ta piosenka jest jeszcze w trailerze.

Ginette_L.

dzięki!

użytkownik usunięty
meriadoc9

Muzyka i soundtrack, to jeden z lepszych motywów w filmie jakie widziałem, a raczej słyszałem w ostatnich latach. A filmów było sporo :). Chyba tylko soundtrack w "Drive" może dorównać klimatem. Choć jest jest inny. Co ciekawe, obydwa filmy dla mnie są średnie, a pozostaną w pamięci dzięki muzyce :).

Przyznam też, że pomimo lata 90 to moje dzieciństwo, wiek nastoletni, to nie przypominam sobie tego arcydzieła:

https://www.youtube.com/watch?v=Sf9jk6qk6TI

niesamowity wałek..

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się z przedmówcą, epicki kawałek xd

meriadoc9

Potwierdzam. I film tez bardzo fajny. Nie wiem z czym zwlekalem 2 miesiace majac go na dysku.

ocenił(a) film na 7
polskaartur

Ja czekałem 1.5 miesiąca na napisy :D

ocenił(a) film na 8
meriadoc9

Tak naprawdę ścieżka dźwiękowa sprawiła, że od kilku miesięcy nie mogłem się doczekać, aż nareszcie będę mógł obejrzeć ten film. Nie pomyliłem się, gdyż soundtrack jest niesamowity i idealnie buduje klimat całego filmu. Sprawia, że sceny wydają się jeszcze bardziej tajemnicze i mistyczne. Moim zdaniem najlepsze (pod względem muzycznym ) są momenty, kiedy Kat opowiada swoje sny a w tle słychać partie grane przez Harolda Budda i Robina Guthrie - gitarzystę Cocteau Twins. Gregg Araki kolejny raz skorzystał z pomocy tych dwóch panów. Fenomenalny i niczym wyjęty ze snu soundtrack z "Mysterious skin" to także ich dzieło.

użytkownik usunięty
meriadoc9

swietny jak zawsze u arakiego ;----)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones