PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474842}

Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza

The Librarian: Curse of the Judas Chalice
6,6 19 149
ocen
6,6 10 1 19149
Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza
powrót do forum filmu Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza

Co prawda sama jakość produkcji najwyższa z tej trójki i już w zupełności przypomina normalny film, ale dlatego właśnie znikła gdzieś specyficzna otoczka poprzedników.
Jedynka była rozkosznie pół-amatorska i po prostu zabawnie oglądało się coś tak bezczelnie kiczowatego, dwójka już w lepszym stylu, ale dalej z lekkim jajem i mrugnięciem okiem do widza. Tutaj niestety już raczej na serio, mniej wariackiej przygody a'la Indiana Jones w krzywym zwierciadle.
jednym okiem można popatrzeć, ale to już było mniej wciągające niż filmowe poprzedniczki.
4/10

Muszrom

mam podobne odczucia :D

ocenił(a) film na 8
Muszrom

Masz dużo racji, trzecia część straciła sporo na uroku poprzednich, fabuła siliła się na logikę a to zupełna nowość w tej serii ;) Ale z drugiej strony trzecia część miła też swój specyficzny klimat i całkiem fajną muzykę. I tak bibliotekarz kupił mnie sceną tańczenia pomiędzy naostrzonymi wahadłami i od tej pory moja miłość do tej serii jest wielka i bezwarunkowa ;)

ocenił(a) film na 2
barciq

barciq - zauważ, że do postaci - wliczając mnie - nikt pretensji nie ma, raczej do luk lub głupot w scenariuszu i nie zawsze, a raczej często zbyt słabymi efektami. Tutaj mamy po 1 - inny klimat niż w 1-2 części, inną aktorkę, inny motyw i lepsze efekty!!! Tylko brakowało dobrego rozplanowania czynników tworzących dobry film :)

MegaTM

mi sie podobala ta aktoreczka z dwojki Gabrielle Anwar...taka slodka sunia ze ojej

ocenił(a) film na 2
kinabezam

no to sobie wbij na jej profil - masz cala filmografie i jest w czym wybierac :)

MegaTM

w kazdej czesci jest inna laska...jak u indizny jonesa albo u oo7...spostrzegawczoscia nie grzeszysz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones