PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870411}
plakat filmu Bielmo

Bielmo

The Pale Blue Eye
6,4 24 583
oceny
6,4 10 1 24583
8 162
chce zobaczyć
5,5 15
ocen krytyków
Bielmo
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


West Point, 1830 rok. Pewnego szarego zimowego poranka okazuje się, że jeden z kadetów nie żyje. Ale kiedy jego ciało trafia do kostnicy, okazuje się, że serce młodego człowieka zostało umiejętnie usunięte, a tragedia staje się zbrodnią. Obawiając się nieodwracalnych konsekwencji dla raczkującej akademii wojskowej, jej dowódcy zwracająWest Point, 1830 rok. Pewnego szarego zimowego poranka okazuje się, że jeden z kadetów nie żyje. Ale kiedy jego ciało trafia do kostnicy, okazuje się, że serce młodego człowieka zostało umiejętnie usunięte, a tragedia staje się zbrodnią. Obawiając się nieodwracalnych konsekwencji dla raczkującej akademii wojskowej, jej dowódcy zwracają się do lokalnego detektywa Augustusa Landora (Christian Bale), aby rozwiązał sprawę morderstwa. Na przeszkodzie Landorowi staje kodeks milczenia żołnierzy, zatrudnia więc do pomocy jednego z nich – ekscentrycznego kadeta, który pogardza rygorami wojskowymi i ma zamiłowanie do poezji – młodego mężczyznę znanego jako Edgar Allan Poe (Harry Melling).

Bielmo
Zwiastun nr 1 (polski)
Bielmo
Teaser nr 1 (polski)
Bielmo
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2022-12-08T09:50:36 https://fwcdn.pl/webv/35/12/63512/63512.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/111/870411/Bielmo___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Bielmo zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
Louis Bayard (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Cross Creek Pictures / Grisbi Productions, Le
tytuł oryg.
The Pale Blue Eye
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.