PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482506}
2,8 259
ocen
2,8 10 1 259
Bikini Girls on Ice
powrót do forum filmu Bikini Girls on Ice

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Nie no naprawdę film tak słaby że pisze ten tekst aby uchronić innych przed stratą czasu na jego oglądniecie. Ludzie naprawdę nie warto już wolałbym całymi dniami Klan oglądać aniżeli ten film. Laski może ok ale uwierzcie że reszta jest tak debilna że nawet i one i ich "gra aktorska" człowieka tak irytuje że nie wytrzymuje.

rvn10manu_fw

Przesada. "Klan" jest dla ascetów :)
Jeżeli się dobrze przymknie oko na słabą grę aktorską, na kilka bezsensownych scen a otworzy je na laski i podejdzie do tego jak do rozrywki, to jeszcze da się ten film przełknąć. Dobrze że jest dosyć krótki. Widziałem już gorsze "horrory".

butwpologu

A ja do tego podszedłem jak do komedii klasy Z. I patrząc z tej perspektywy można się pośmiać z debilizmu tego filmu ;-)

ocenił(a) film na 3
rvn10manu_fw

Nawet wychodząc z zalożenia,że i "Klan" i "Bikini Girls on Ice" (czujecie moc tego tytulu?) są równie nieudanymi produkcjami,to horror (?) ma tą przewagę,że w można w nim zobaczyć trochę cycków i krwi,co w "Klanie" zdarza się-niech strzelę-raz na 1000 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones