PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115615}

Bitwa El Alamein

El Alamein - La linea del fuoco
6,3 1 083
oceny
6,3 10 1 1083
Bitwa El Alamein
powrót do forum filmu Bitwa El Alamein

Bardzo słaby dla tych co interesują się drugą wojną św.

ocenił(a) film na 8
tomek1973_2

Słaby? umundurowanie idealne, broń strzelecka tak jak być powinno min piękna Breda 30 , motocykle z epoki, idealne egzemplarze Fiata 508 CM oraz SPA CL39 ogólnie wspaniałe przedstawienie włoskiego sprzętu motorowego z epoki. Bardzo dobre przedstawienie codziennego życia na pierwszej linii włoskich żołnierzy. (Ale wiedza o tym wymagała by przeczytania choć kilku wspomnień weteranów) Nie wiem czym Ty się interesujesz ale na pewno nie jest to historia drugiej wojny światowej.

ocenił(a) film na 5
Narling

...i fantastyczne M60 Patton, przykryte siatką maskującą, żeby je było trudniej poznać. Oraz transportery opancerzone M113. Rzeczywiście, bardzo realistyczne.

Tataaleksandrykatarzyny

Wg strony www.imfdb.org/wiki/El_Alamein_-_The_Line_of_Fire jest to jednak M-48.

ocenił(a) film na 5
bazant57

Może być. Czołgi te są do siebie bardzo podobne, a w filmie widać je po ciemku i pod siatką. Ale spoko, przyjmuję uwagę :-)

ocenił(a) film na 6
Narling

Też zwróciłem uwagę na te pojazdy, zwłaszcza na nietypową SPA CL39. Oczywiście można wytknąć współczesne pojazdy pancerne. Ale amerykański halftrak można tłumaczyć jako zdobyczny.

ocenił(a) film na 8
Trabant601

Amerykańskie Transportery nie bardzo pod El Alamein (Ewentualnie kołowe sprzedane anglikom) - ale nie wiem czy "scout car'y juz były w użyciu) Pojazdy to jedyny minus, no i niektóre sceny zbyt patetyczne gdzie niestety widać niewielki budżet. Za to świetny dramat pełną gębą i momentami rewelacyjnie zdjęcia.

ocenił(a) film na 7
tomek1973_2

Nie znasz się na filmach najwyraźniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones