PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476192}
7,6 18 779
ocen
7,6 10 1 18779
7,7 6
ocen krytyków
Biutiful
powrót do forum filmu Biutiful

O co chodziło...

ocenił(a) film na 8

...z tymi ludźmi pod sufitem?

ocenił(a) film na 10
Mroovkoyad

Uxbal widział to, czego nie widzieli inni ludzie. "Rozmawiał" z duszami, często tragicznie zmarłych osób i dlatego wchodząc do pomieszczenia, w którym zdarzyła się tragedia zobaczył dusze tych, którzy tam zginęli.

ocenił(a) film na 8
Selena82

Też tak pomyślałem, ale zdawało mi się, że chwilę przedtem ten chiński szef tez zerka w górę.

ocenił(a) film na 8
Mroovkoyad

Patrzył się tam gdzie widział, że patrzy się Uxbal. Jeśli widzisz kogoś wpatrującego się w dane miejsce sam chcesz zobaczyć co on tam widzi.

ocenił(a) film na 8
Yang

No ale ten Chińczyk patrzył tam jeszcze przed przybyciem Uxbala. Albo mi się zdawało...

ocenił(a) film na 8
Mroovkoyad

Jeszcze raz przejrzałem tą scenę. Uxbal zobaczył przy suficie jedną duszę i od razu spojrzał w dół. Chińczyk cały czas patrzył się na Uxbala i jak to zobaczył to rozejrzał się i niczego nie zobaczył, to dalej się wpatrywał w Uxbala. Tylko Uxbal dostrzegał duszę zmarłych.

Yang

tak samo jak nie wiem czy ktoś to zarejestrował, jak siedział przy jakimś dziadku i wychodził to na sekundę w lustrze ten dziadek siedział przy ścianie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones