PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726190}
5,2 3 433
oceny
5,2 10 1 3433
Blackway
powrót do forum filmu Blackway

coś jednak skłoniło Antoniego do wzięcia roli po przeczytaniu scenariusza, ciekawe cóż to było. podstarzała już nieco Julia Stiles jakoś nie przypadła mi do gustu i szkoda, że Alexander Ludwig musiał wystąpić w roli nieco nieogarniętego chłopaka wiejskiego. można obejrzeć. dla fanów Hopkinsa z pewnością.

Whiskerss

Mnie właśnie Ludwig urzekł swoją inteligencją w Vikings, a tu taki parobek z ostatniego zadupia.

UFOgirl1

To Ragnar Hoolbrok? Tak czułem.

Ponadto film kicha . Gdyby choć wyjaśnili tajemnicę . Hej!

Whiskerss

Jak skończysz piećdziesiątke nie bedziesz określał kobiet po trzydziestce jako podstarzałe, bowiem kobiety w tym wieku są najbardziej kobiece, oczywiście pod warunkiem że dbają o siebie.

zarkadiusz7

Jestem kobietą, a jeśli chodzi o wiek to można mieć 18 i wyglądać podstarzale. Są ludzie którym wiek służy. Eastwood starzeje się świetnie, ale Redford niestety już nie. Julia Stiles wg mnie wygląda nieapetycznie, a już na pewno nie kobieco, w przeciwieństwie do starszej od niej o ile 30,40 lat? Rachel Welch, która wygląda znakomicie odkąd pamiętam. Być może to kwestia gustu i Stiles może się podobać, z gustami nie dyskutuję. Swoją drogą właśnie sprawdziłam, że ma dopiero 36 lat! Szok, dałabym jej z 15 więcej po obejrzeniu tego filmu.

Whiskerss

Wydając 30 tys dol/mc na serwis kobieta ma prawo do 70 ki wyglądać świetnie.
A Julia choć nieco pulchna jest i tak ładna choć nie w moim typie.

A film - cienizna. Hej!

Whiskerss

"Podstarzała już nieco Julia Stiles nie przypadła mi do gustu". Mnie nie przypadł do gustu taki miernik wartości filmu jak charakterystyka wieku aktorów.

ocenił(a) film na 5
Whiskerss

Kilmacik jest, natomiast film bardzo przeciętny. Fabuła w zasadzie bardzo płytka. Bjorn gra ułomnego chłopaka który w dodatku się jąka tak więc za bardzo grą aktorską się nie może popisać. Główna aktorka wyglądała normalnie, nie wiem jakie to ma znaczenie dla niektórych. Ładna i tak nie jest więc nie rozumiem po co oczekiwać żeby wyglądała lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones