PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107988}

Bliźniaczki

De Tweeling
7,3 1 780
ocen
7,3 10 1 1780
Bliźniaczki
powrót do forum filmu Bliźniaczki

Film niesamowity, w każdym razie nie taki jakich już zobiono wiele. Po filmie trzeba sobie dać jeszcze chwilę na zastanowienie się nad nim. Można by rzec, że to film o tolerancji lub właściwie jej braku. Polecam każdemu, kto chce wynieść z niego jakieś nowe doświadczenia i być może zastanowić się nad swoim postępowaniem, ja w każdym razie tak zrobiłem. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
tomys

No właśnie, też się zastanawiam, dlaczego ten film ma taką niską średnią. Zasługuje na wiele więcej. Naprawdę szczerze polecam wszystkim:) Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 6
tomys

Lubię Matrix, ale to wcale nie oznacza,że nic poza tym ;)

ocenił(a) film na 9
elina81

Osobiście nienawidzę Matrixa :p. A co do produkcji "Bliźniaczki" - wg. mnie to genialny film. O różnych obliczach miłości, trudnych wyborach...Godny polecenia wszystkim, których interesują filmy poważniejsze, dające do myślenia

tomys

A żeś przypierd0lił z tym Matrixem uchuchu. Jeśli Matrix dla Ciebie to zły film... no cóż;) A Bliźniaczki jakieś są dziś na publicznej, tylko czy to na pewno te?;)

ocenił(a) film na 6
BelzeBoobies

Te.Moim zdaniem,zamierzam obejrzeć po raz pierwszy,więc 100% pewności nie mam. Tyle że w Filmwebie i Gazecie Telewizyjnej zgadzają się opisy fabuły i kraje produkujące film.

zzzip

Oby te, bo sam mam zamiar sprawdzić ten film:)

ocenił(a) film na 9
BelzeBoobies

Właśnie oglądnołem ten film.Wciągnął mnie bez reszty.Naprawde dobry,świetny!Zawrwałem noc ale nie żałuje.Polecam wszystkim!!!

Trophy

Zgadzam się , film jest bardzo ciekawy i wciąga. Tez go oglądnąłem w nocy ,
i uważam ,że film był tego wart.

ocenił(a) film na 10
tomys

Oglądałam go już po raz drugi i za nic nie mogę zrozumieć dlaczego puszczają go tak późno. Ten film powinien być dostępny dla wszystkich i nie mam w nim nic co wymaga późnej pory emisji.

ocenił(a) film na 8
dkf

Zgadzam się z Tobą i też się nad tym zastanawiam.

ocenił(a) film na 8
tomys

Co Ty właściwie chcesz udowodnić swoim tytułem, tak się składa, że oba filmy mają identyczną średnią (na dzień dzisiejszy 7,7) i jak na mój gust oba na to zasługują ... oczywiście każdy w swoim gatunku. ... a jak już mowa o "specjalizacji w głosowaniu", to sam jesteś najlepszym przykładem ignorancji dla "obiektywnej" oceny filmów skoro wszystko oceniasz 1/10 lub 10/10 i nic pośredniego.

tomys

nie cuduj.7,7 to bardzo dobra nota.

ocenił(a) film na 7
tomys

7,7 to niska ocena? no bez jaj... ;) sama oceniłam ten film na 7, bo uważam, że jest dobry, jakbym mogła to może dałabym mu 7,5, ale nie więcej ;)

tomys

7,7 to w żadnym razie nie jest niska ocena! A tym bardziej nie jest to powód, żeby jakieś egzaltowane i rozkapryszone sekretarki, zaczytujące się w "Harlekinach" i pasjami oglądające miałkie telenowele, tupały nóżkami i wymuszały na innych widzach oceny filmu, jakie same uważają za jedyne słuszne... Więcej pokory pani persephyono!

ocenił(a) film na 8
tomys

Ja się specjalizuję :D Faktycznie zaniżyłem, bo dałem 8, a nie 10.

ocenił(a) film na 7
tomys

Ten film nie zasluguje na wiecej niz 7. Po zaliczeniu 3 tysiecy filmow, ocene 10 wystawilem jedynie kilkunastu. Dawanie 10 Blizniaczkom jest prowokacja lub oznaka ignorancji i nieznajomosci tematu.

tomys

Czytałam książkę Tessy de Loo, na podstawie której zrobiono ten film. Książka świetna, teraz obejrzę film... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones