PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1219}

Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Close Encounters of the Third Kind
7,2 30 021
ocen
7,2 10 1 30021
7,4 22
oceny krytyków
Bliskie spotkania trzeciego stopnia
powrót do forum filmu Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Nie chodzi o to ,że film jest zły bo jest dobrze wykonany i efekty jak na tamte czasy są niczego sobie ale to po prostu nie film dla mnie :) Raczej nie spodoba sie tym osobom , które lubią "kosmitów morderców" ;D
Wychowując sie na takich filmach jak Coś , Obcy , Predator raczej nie lubie filmów SF gdzie kosmici są milusi i cacy :)
Nie polecam tego filmu ludziom , którzy liczą na czystą rozrywkę i akcję bo jej tu nie zastaną :)
Ja tego filmu nie oceniam bo jak już wcześniej wspomniałam nie jest zły ale to nie mój typ.
Dlatego nawet nie zamierzam sięgać po takie pozycje jak Odyseja Kosmiczna bądź E.T ... brrrr . Not maj tajp :)

qantum

Ah zapomniałabym ,że E.T też miałam niestety nieprzyjemność kiedyś oglądać ;P

ocenił(a) film na 5
qantum

Ja bym bardziej powiedział, że kosmici w tym filmie to istoty, którym nie wiadomo, o co chodzi. Raz porywają ludzi, a raz ich oddają, a innym razem biorą nowych. I nie wiadomo dlaczego.

użytkownik usunięty
qantum

No, "Odyseja..." to chyba coś cokolwiek różniącego się od "Spotkań..." czy "E.T." :) Nie ma tam też Predatora ani Obcego, ale to całkiem inny gatunek, inna waga. Już samo nazwisko reżysera daje przedsmak stylu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones