PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297572}

Blondynka w koszarach

Major Movie Star
5,9 15 111
ocen
5,9 10 1 15111
Blondynka w koszarach

Oszukana przez rodzinę, zdradzona przez chłopaka i agenta, ulubienica Ameryki Megan Valentine (Jessica Simpson), postanawia dokonać "drobnych" zmian w swoim życiu. Zaciąga się do armii. Jednak wojskowe życie nie jest takie ładne, kolorowe i ciekawe jak na folderach reklamowych dla rekrutów. Musi biegać, strzelać z broni i wykonywaćOszukana przez rodzinę, zdradzona przez chłopaka i agenta, ulubienica Ameryki Megan Valentine (Jessica Simpson), postanawia dokonać "drobnych" zmian w swoim życiu. Zaciąga się do armii. Jednak wojskowe życie nie jest takie ładne, kolorowe i ciekawe jak na folderach reklamowych dla rekrutów. Musi biegać, strzelać z broni i wykonywać rozkazy. Tego zdecydowanie nie było w filmie reklamowym! Choć życie w koszarach Fort Jackson utrudnia dodatkowo sierżant Louisa Morely (Vivica A. Fox), to są też pozytywne aspekty służby w osobie sierżanta Millsa Evansa (Ryan Sypek).

Blondynka w koszarach
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T12:01:07 https://fwcdn.pl/webv/96/36/19636/thumbnail.19636.4.jpg https://fwcdn.pl/video/297572/major_movie_star_trailer__2008_.360p.mp4
Blondynka w koszarach zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
April Blair (materiały do scenariusza, historia)
studio
BenderSpink / DiNovi Pictures / Emmett/Furla Films / więcej
tytuł oryg.
Major Movie Star
inne tytuły
Private Valentine: Blonde & Dangerous USA
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.