PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Uwe Boll to naprawde dziwny rezyser... jego filmu nie odnoszą jakiś sukcesów (choc Alone in the Dark uważam za dobry film) to nigdy sie nie poddaje i robi filmy... Mam nadzieje ze kiedyś napisze własny scenariusz, nie na podstawie gry i pokaze co potrafi naprawde... bo tak naprawde wszystko zalezy od producentow...a tu ... Uwe Boll ma na głowie tych z hollywood i tych z firm ktore robiły gry... i wogule nie znaja sie na robieniu filmow

BMF

Nie no tos mnie rozwalił poprostu, cóż za teoria, to że filmy Uwe Bolla to koszmarne knoty nie jest jego winą tylko producentów filmów i gości od gier jest poprostu śmieszna... czyli według twojej teorji, jak film się uda to brawo dla reżysera za to jak zrealizował scenariusz, jak świetnie uchwycił to co trzeba itd, a jak mu film nie wyjdzie to zwalamy na producentów i kogo się da, no weż się zastanów jak to bżmi, film Alone in the Dark jest wyrażnie wzorowany na 4 części gry, poruwnaj sobie film z grą, czy myślisz że goście od tej gry którzy włożyli tyle wysiłku chcieli by żeby film wyglądał tak jak wygląda... myśle że nie, co do producenci zawsze cisną i będą cisnąć, tyle że cisną wszystkich reżyserów, bo wszyscy mają z nimi do cznienia jeżeli chcą coś reżyserować, tylko momo to innym wychodzi a Bollowi nie, więc chyba o czymś to świadczy, także go nie tłumacz, jak się czegoś nie umie robić to sie nie powinno tego robić, a Uwe robi i to nie jest klasa tylko żałość, wszyscy mamy dość jego filmów a on dalej robi :|

Ander

Święta racja.Ten gościu powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do kamery.Takiego tandeciarza już dawno nie było czego się dotknie to spierdoli i to w popisowym stylu.Zastanawia mnie tylko jedno kto mu daje pieniądze na te gnioty i kto sprzedaje prawa do ekranizacji.Pomyśleć że ten gościu zamierza jeszcze kręcić.Obecnie robi Dungeon Siege a w planach jest jeszcze kilka projektów min.ekranizacja FarCry...ZGROZA

ocenił(a) film na 1
BMF

Musze przyznać , że żart Ci się udał ;) teoria o biedny reżyserze pokrzywdzonym przez wrednych producentów jest bardzo zabawna ! To , że ów człek się nie poddaje nie świadczy przecież o jego rzekomym talencie tylko o tym , iż jest on piekielnie upartym osobnikiem , który kocha robić coś na czym ewidentnie się nie zna. Kto mi przypomni nazwisko i imię najgorszego reżysera w historii kina - Ed Jakiś Tam ? - on postępował bardzo podobnie... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones