PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694473}
5,8 955
ocen
5,8 10 1 955
7,2 8
ocen krytyków
Blue Highway
powrót do forum filmu Blue Highway

Film jest faktycznie o niczym, ale jest świetny. Jeśli lubicie kino, które nie jest akcją tylko po prostu
kinem drogi o zwykłych ludziach to film się Wam spodoba. Świetnie mi się go oglądało i absolutnie
nie czekałem, "że coś się wydarzy". W tym filmie to, że się nie wydarza - jest jego najlepszą stroną.
Znacie więcej takich filmów?
Dla mnie trochę jak Dróżnik i TROCHĘ jak Przed wschodem, zachodem i przed północą.

ocenił(a) film na 7
green_kj

Nie powiedziałbym, że jest o niczym... To po prostu film o ludziach, o przyjaźni i o tym, że fajnie jest mieć obok siebie kogoś z kim dobrze się spędza czas, na kogoś kogo możesz liczyć i wybrać się z tą osobą w niezobowiązującą i spontaniczną przygodę tak jak zrobili to Dillon i Kerry. Na dodatek to film o pasji i o tym, że fajnie ją mieć. Że fajnie jest się cieszyć z rzeczy, które nas pasjonują, a dla innych mogą nawet nic nie znaczyć, jak choćby ten dom z "Blue Velvet" albo hotel (nie pamiętam z czego ;p). Do tego jest zaskakująco świetnie zagrany i technicznie też daje rady (szczególnie zdjęcia). Sympatyczne postacie, kilka fajnych wątków tj. Goofee, albo akcja z kartą. Może to niewiele, ale dla mnie wystarczająco. Sympatyczne kino drogi, choć nie każdemu się spodoba ;)

Flaku

Chyba czasem jest tak, że jak jakiś film nie opowiada o Jednym Wielkim Temacie, ale posiada szereg małych, pozornie niezauważalnych obserwacji, to ludzie stwierdzają, że jest "o niczym" :(. Oczywiście podpisuję się pod wypowiedzią i oceną, świetne małe kino o relacjach międzyludzkich, starych filmach z video, dziwnych atrakcjach turystycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones