PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31161}

Bogowie i potwory

Gods and Monsters
7,2 1 735
ocen
7,2 10 1 1735
6,7 3
oceny krytyków
Bogowie i potwory
powrót do forum filmu Bogowie i potwory

Nietypowy trojkat

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry kameralny dramat. Opowiada o rezyserze Whale'u, ale tak naprawde nie wiadomo jak zmarl, i co dzialo sie w czasie kilku ostatnich dni jego zycia. Przedstawiaja nam portret czlowieka schorawanego, ale ciagle pelnego zycia. To biologia sprawia, ze czuje smierc i zwiazne z nia procesy, on sam gdyby mogl to by to zmienil. Zyje w osamotnieniu, po opuszczeniu Hollywood przed laty, i oddaje sie swoim przyjemnoscia. Jedna z nich jest "uganianie sie za mlodymi chlopcami", jak to okresla jego wierna gospodyni Hanna. Tym razem jest to mlody ex-marine, z ktorym spedzi ostatnie dni swojego zycia.....
Absolutnie fenomenalne role Iana McKellena, Redgrave i Frasera ( ktory pokazal, ze nie tylko goni za mumiami, ale potrafi byc tez bardzo dobrym aktorem dramatycznym).

ocenił(a) film na 8
Joanna

Fraser to nie tylko "mumia"
Jestem fanką Frasera juz od 5 lat, widziałam większość filmów z jego udziałem i muszę ci wyznać, że gonitwa za mumiami to dopiero początek....zagrał między innymi homoseksualistę, artystę ulicznego, muzyka rockowego, zakochanego i traiopnego przez diabła fajtłapę, Tarzana...mogła bym mówić o nim godzinami, najlepiej zajrzyj na moją stronę www.brendanfraser.prv.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones