PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4293}
7,1 2 294
oceny
7,1 10 1 2294
Bohater roku
powrót do forum filmu Bohater roku

A na pewno dojrzalszy. Swoją drogą rewelacyjna postać zagrana przez Sobczuka. Niby super inteligenty, obyty i kulturalny gość a wiadomo, że kawał s k u r w i e l a i ktoś kto z pewnością aby dojść do swojej pozycji musiał popełnić niejeden uczynek, przy którym grzeszki Danielaka wydają się być niegroźną zabawą dla przedszkolaków.

"Powodzenia i jak pan będzie w Atenach bardzo proszę na kawkę do mnie, koniecznie!" - świetny tekst podsumowujący ; )

Film do bólu realny. O istnieniu poczciwych Tatajów wiedzą tylko ich najbliżsi, a prym wiodą doskonale przedstawione w filmie szumowiny. Ile ja znam takich Lutków, którzy podobnie jak ten filmowy - może nawet i mają czasem dobre intencje, wiedzą, że powinno się postępować przyzwoicie, ale gdy tylko zaistnieje ryzyko, że sami coś stracą, gotowi są poświęcić każdego.

goodfiles26

Zgadza się Sobczuk dobrze zagrał inteligentnego i przebiegłego faceta. Podobnie jak w Człowieku z marmuru Wajdy. Chociaż mnie najbardziej odpychały od niego te włochate plecy jak się wycierał przy Lutku po prysznicu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones