Odtwórz Zwiastun nr 1 2:15
Film

Hero Wanted

2008 1 godz. 35 min.
6,0 4 906
ocen
6,0 10 1 4906
1 209
chce zobaczyć
{"id":"415336","linkUrl":"/film/Bohater+z+wyboru-2008-415336","alt":"Bohater z wyboru","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/53/36/415336/7153916.2.jpg"}
Lokalny bohater, Liam, mści się na wspólnikach wyreżyserowanego napadu, którzy postrzelili kasjerkę, w której jest zakochany.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Bohater z wyboru
Zwiastun nr 1 2:15
Bohater z wyboru - Zwiastun Nr 1 Bohater z wyboru - Zwiastun Nr 1

Cuba Gooding Jr. i Ray Liotta w pełnym efektownych scen akcji thrillerze. Śmieciarz Liam Case próbuje dojść do siebie po tragicznej śmierci żony. Pewnego dnia ratuje dziewczynkę z płonącego samochodu. Zostaje bohaterem, co bardzo podbudowuje go psychicznie. Kilka lat później Liam zakochuje się w pięknej kasjerce bankowej Kayli. PrzychodziCuba Gooding Jr. i Ray Liotta w pełnym efektownych scen akcji thrillerze. Śmieciarz Liam Case próbuje dojść do siebie po tragicznej śmierci żony. Pewnego dnia ratuje dziewczynkę z płonącego samochodu. Zostaje bohaterem, co bardzo podbudowuje go psychicznie. Kilka lat później Liam zakochuje się w pięknej kasjerce bankowej Kayli. Przychodzi mu do głowy, że ponowne wcielenie się w rolę bohatera pozwoliłoby mu zaskarbić sobie sympatię dziewczyny. Jednak podczas wyreżyserowanego napadu, w czasie którego Liam miał uratować klientów i obsługę banku przed napastnikami, padają strzały – Kayla w głębokiej śpiączce trafia do szpitala. Liam postanawia zemścić się na zdradzieckich wspólnikach.

studio
Nu Image Films (przedstawia) / Heroic Productions / Martini Films (niewymienione w czołówce) / Więcej...
inne tytuły
Greg Grunberg od początku miał zagrać Detektywa MacTee, ale musiał w ostatniej chwili z tego zrezygnować, ponieważ kolidowało to z jego pracą w serialu "Herosi".
Jednym z kandydatów do roli Skinnera był Vinnie Jones, jednak nie mógł połączyć tego z pracą na planie filmu "Nocny pociąg z mięsem".
Jednym z kandydatów do roli Lyncha był Giovanni Ribisi.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • (2/10) BOHATER POSZUKIWANY

  oscar_4

  Słaby film sensacyjny z Cubą Goodingiem Jr`em i Ray`em Liottą. Niepotrzebnie wprowadzono zaburzenia chronologii, które nic nie dają, a zaciemniają obraz całości.

 • 7/10

  _adriano_ ocenił(a) film na 7

  Film średni, ale ogląda się całkiem przyjemnie... Ma coś w sobie ciekawego.

  1
  • dobry..

   Kruppson ocenił(a) film na 7

   uważam że to dobry film ....nie genialny ale dobry

   1
   • >>>>BARDZO DOBRY<<<

    bj01 ocenił(a) film na 8

    zdecydowanie POLECAM bardzo dobry film trzyma w napięciu

    1
    • Bardzo dobry

     BDZ64 ocenił(a) film na 8

     Mi się tam film podobał. Dużo się działo i nie wiało nudą Film akcji w sam raz na wieczór. 8/10.