serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Herosi

Heroes
2006 - 2010
42m
7,3 60 005
ocen
7,3 10 1 60005
6,7 6
ocen krytyków
Grupa ludzi posiada supermoce, które staną się potrzebne, by uratować świat przed zagładą. Zobacz pełny opis
Herosi zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 17 innych nagród oraz 53 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial sci-fi opowiadający o grupie ludzi posiadających szczególne zdolności. Mieszkają w różnych miejscach i większość nie zna się wzajemnie. Odkrywając w sobie zdolności superbohaterów muszą nauczyć się z nimi żyć. Wśród bohaterów znaleźli się: Peter Petrelli - 30-letni pielęgniarz wierzący, iż potrafi latać; Isaac Mendez - 28-letniSerial sci-fi opowiadający o grupie ludzi posiadających szczególne zdolności. Mieszkają w różnych miejscach i większość nie zna się wzajemnie. Odkrywając w sobie zdolności superbohaterów muszą nauczyć się z nimi żyć. Wśród bohaterów znaleźli się: Peter Petrelli - 30-letni pielęgniarz wierzący, iż potrafi latać; Isaac Mendez - 28-letni ćpun malujący na haju zdarzenia z przyszłości; Niki Sanders - 33-letnia striptizerka, która ma dość nietypowe rozdwojenie jaźni; Hiro Makamura - 24-letni Japończyk, fan komiksów, który potrafi dosłownie zatrzymać czas; Matt Parkman – policjant, który słyszy myśli innych; Claire Bennet – 17-letnia cheerleaderka, która wychodzi cało z śmiertelnych wypadków.

studio
NBC Universal Television / Tailwind Productions / Universal Media Studios (UMS)
tytuł oryg.
Heroes
inne tytuły
Heroes (II) USA
więcej
Greg Grunberg (Matt) początkowo starał się o rolę Petera Petrelli.
Tawny Cypress (Simone) początkowo starała się o rolę Niki.
James Kyson Lee starał się o rolę Hiro. Ostatecznie gra przyjaciela Hiro, Ando.
O osobach posiadających nadludzkie zdolności, nigdy nie przestanie być głośno. Co trzecia produkcja koncentruje się na nadczłowieku, którego przeznaczeniem jest powstrzymać siły zła. Za przykład mogą posłużyć: seria "X-Men"czy seriale "Flash" lub "Tajemnice Smallville", w których to superbohaterowie (ubrani w obcisłe stroje) używają swoich umiejętności, by czynić dobro. Twórcy "Herosów" podeszli z innym nastawieniem do kręcenia owego serialu: tu nie ma antagonistów jak Venom ze "Spidermena" czy kiczowatych kostiumów, zamiast tego przedstawiają losy zwykłych ludzi, którzy pewnego dnia odkrywają swoje zdolności i starają się z nimi żyć jak normalni obywatele. więcej
Ogromną zaletą tego serialu są główni bohaterowie, bardzo barwnie nakreśleni przez poszczególnych aktorów, dzięki czemu sympatyzujemy z nimi i z ogromnym zaciekawieniem jesteśmy ciekawi ich losów oraz wzajemnych konfrontacji.  więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

muzyka z heroes 1x06

ocenił(a) serial na 10

Prośba czy wie ktoś może jaki jest tytuł utworu z końcówki odcinka 1x06 kiedy malarz zmazuje farbe z obrazu i widać tatułaż na plecach Niki...??

Ludziska gdzie teraz mogę obejrzeć online? Szukam szukam znaleźć nie mogę...

doskonały

Odcinek leszy od 10. Ale mógłby być jeszcze lepszy.
Nathan/Peter - Nawet, nawet.
Daphne/Matt - A , Jezuńku dajcie spokój. Matt ile ty za tą dziewczyną jeszcze będziesz biegał?
Mo - Naprawdę niech oni go już zabiją. Nic nie wnosi i tylko zajmuje znaczną część odcinka.
Claire- I tak żyję, więc. . . nic...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones