PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875479}

Bohater

Ghahreman
7,0 4 173
oceny
7,0 10 1 4173
7,0 22
oceny krytyków
Bohater
powrót do forum filmu Bohater

Co sądzicie o kobiecie, której zwrócono torebkę? Była oszustką? Czy próbowała chronić siebie w związku z problemami domowymi?

ocenił(a) film na 8
aftersun

Raczej była. Tajniaczyła się, bo widocznie miała powód. Mnie dziwi, że nie szukali jej w spółdzielniach plecenia dywanów.

ocenił(a) film na 8
aftersun

A to nie ona była przypadkiem tą kobietą co przyszła z córka do stowarzyszenia w sprawie męża?

klaudyy

Tak, ale zastanawiałam się później, czy z tym skazaniem na śmierć męża to też nie był jakiś przekręt i kolejne próby poszukiwania pieniędzy.

ocenił(a) film na 8
aftersun

Wydaje mi się, że to kwestia była, że chciała pieniądze ze stowarzyszenia, a monety zostawić dla siebie.

ocenił(a) film na 7
klaudyy

Kurczę, tego nie zauważyłem, to by miało sens!

ocenił(a) film na 7
klaudyy

Wg mnie, to była właśnie ta kobieta, bo pokazane było nawet zbliżenie jej twarzy w tym stowarzyszeniu kiedy spojrzała na głównego bohater wychodzacego z gabinetu szefowej, ona go znała z telewizji, a on jej nie...

Ewiatko

No jak jej nie znał? Miał jej zdjęcie z monitoringu od jubilera, wszędzie z nim chodzili i nie poznaliby w stowarzyszeniu kiedy siedziała z córką?

aftersun

Film implikuje że w rozmowie z Rahimem opisała dokładnie wygląd oraz zawartość torebki, liczbę monet, rodzaj papierosów... dlatego ją jej przekazał. Nie wiem jak mogłaby te informacje znać gdyby to było oszustwo. Nawet gdyby tylko przyuważyła na ulicy jak torebka zostaje znaleziona, nie znałaby wtedy zawartości

ocenił(a) film na 8
jack_hamilton

Mogła być po prostu oszustką, która faktycznie zgubiła skradzioną/przywlaszczona przez siebie torebkę.

ocenił(a) film na 7
baxinski

No, to już totalnie przekombinowane :-)

ocenił(a) film na 6
aftersun

Oczywiście, że to nie było oszustwo. Kobieta po prostu bała się, że mąż się dowie, że ma własne kosztowności. (Otwarte pytanie jest natomiast takie, jak na nie zapracowała).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones