PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671707}
6,5 22 479
ocen
6,5 10 1 22479
7,5 25
ocen krytyków
Bone Tomahawk
powrót do forum filmu Bone Tomahawk

Film 1sza klasa

ocenił(a) film na 7

Czytając narzekania że film się ciągnie a sceny dłużą... ludzie... czy życie wam też tak sie dłuży I ciągnie w nieskończoność? To nie wina filmu ze staliscie sie zwyczajnie niecierpliwi. To wielka sztuka pokazać prawdziwie ulamek życia w jego naturalnym biegu a jako bonus macie to okraszone ciekawym inteligentnym dialogiem i humorem. Pomijając obrzydliwe momenty film Z KLASĄ. Polecam.

ocenił(a) film na 5
alissja

Jaskiniowcy pod koniec XIX, czy też na początku XX wieku w USA to czysty wymysł, a nie coś naturalnego.

ocenił(a) film na 7
Snowi

eee tam, a austriacki psychol w XXI wieku, trzymający 20 lat dziewczynę w piwnicy jest naturalny ? Te pustkowia stepowe są naprawdę przepastne, a klasyki gore nie wzięły się z kosmosu :D

ocenił(a) film na 5
piciu6

Czy ja mówię, że Fritzl był normalny? Świat był i jest pełen po je b ów, ale nie wypisujmy głupot, że takie patologie są NATURALNE, bo nie są.

ocenił(a) film na 7
Snowi

nie naturalne, ale możliwe

Snowi

Takie patologie SĄ naturalne.
W końcu człowiek został stworzony
na obraz i podobieństwo BOGA.
A Bóg jaki jest, każdy widzi...

ocenił(a) film na 7
alissja

Film bardzo dobry, niby pol filmu jada ale moja uwaga byla caly czas utrzymana. Realistyczna scena w jaskini jak "obrabiali" mięso z zastępcy, mocna rzecz. Az mnie odrzucilo. To moj drugi western pod rząd, wczesniej obejrzałem "Slow West" oba filmy maja podobny klimat.

ocenił(a) film na 3
alissja

jestem bardzo cierpliwa, ale jak przez ponad połowę filmu nic się nie dzieje a postacie mamroczą zamiast mówić, to ja tego nie kupuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones