PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381336}
5,4 5 592
oceny
5,4 10 1 5592
Boogeyman 2
powrót do forum filmu Boogeyman 2

Filmu nie oglądałem,ale chcę obejrzeć.
Ludzie piszą że jest straszny,to prawda???
I czy są elementy zaskoczenia(takie jak w filmie oko 2005r),że np.Ktoś stoi na środku ciemnego korytarza i nagle BUUM,albo gdy patrzy przez oko judasza w drzwiach,i nic nie ma,a po chwili ktoś wyskakuje....itp.(lepiej nie umiem napisać o co mi chodzi)
Czy w tym filmie jest coś takiego???

ocenił(a) film na 6
sufferrosa

Pod koniec filmu jest olbrzymie zaskoczenie, ale nie w sensie strachów.

nikram20

tak, końcówka jest zaskoczeniem.

ocenił(a) film na 4
sufferrosa

Nie ma raczej niespodzianek typu ktos wyskakuje z siekierą z szafy więc zawał serca nie grozi. Widz jest przygotowywany na kolejne elementy układanki.

A finał jest niestety całkowicie przewidywalny. Już po pierwszym morderstwie spokojnie można wytypować kto za tym stoi. Nie ma żadnego zaskoczenia.

_MAX_

Popieram _MAX_ w 10000%%%%

ocenił(a) film na 3
sufferrosa

raczej słabo

dzikudzina

I tak obejrzę :D widziałam pierwszą część dawno w kinie teraz ja odświeżam i druga część też mam i obejrzę :)

ocenił(a) film na 3
rosaria

Spoko, nikt Ci nie zabrania przecież :-)

ocenił(a) film na 6
sufferrosa

Horror ma, jako gatunek filmowy, spełniać pewną rolę. Zupełnie nie zwracam uwagi na to czy jest przewidywalny czy też nie bo to nie ma sensu,co z tego, że wiem kiedy on wyjdzie z szafy z siekierą - dobry reżyser zrobi to tak by mnie wcisnąć w fotel, bym dostawał gęsiej skórki, bym się kocem zakrywał itd, itp, itd - ten film, w moim przypadku, cel osiągnął i daję mu 6/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones