PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824938}

Poziom mistrza

Boss Level
6,5 12 168
ocen
6,5 10 1 12168
6,2 9
ocen krytyków
Poziom mistrza
powrót do forum filmu Poziom mistrza
Michal_Ktos

Nawet jeszcze Trailera nie widać bo sprawdzałem z ciekawości na you tube

ebmr

Jak się coś dowiesz to pisz śmiało

Michal_Ktos

Pytał się ciebie ktoś kiedyś coś ?

Shadow_dawnego_ggggggg

o co chodzi??

Michal_Ktos

Pytał się ciebie ktoś kiedyś coś o coś ?

Shadow_dawnego_ggggggg

O co ci człowieku chodzi? Nie było opisu, to spytałem, bo może ktoś oglądał i podzieli się opisem, a i pomoże to innym, którzy szukaliby opisu

Michal_Ktos

Drogi Kolego Michale. O co te nerwy? Ja żartowałem. Nie oglądałeś ,,Kochaj i rób co chcesz"?
Sam nie wiem o co chodzi z fabułą tego filmu.
Pozdrawiam
Cień

ocenił(a) film na 8
Michal_Ktos

https://www.youtube.com/watch?v=lWpTV8uFpjo

Michal_Ktos

emerytowany żołnierz sił specjalnych zostaje uwięziony w złowrogim programie rządowym, którego skutkiem jest niekończąca się pętla czasu prowadząca do jego śmierci.

ocenił(a) film na 6
pagol

obejrzałem, polecam.

ocenił(a) film na 8
kamil665544

rowniez obejrzane, swietna rozrywka :)

ocenił(a) film na 6
Michal_Ktos

Kolejna wariacja Dnia Świstaka. Roy codziennie jest zabijany przez grupę zawodowych zabójców. Nie wie dlaczego ale nie dożywa więcej niż do 12:47. Jak na kino klasy "B", całkiem sprawnie zrealizowane kino akcji. Oczywiście jest i drugie dno. Polecam.

ocenił(a) film na 8
PPS

6 to za mało dla tego filmu, film ma dobre efekty, swietne sceny kaskaderskie i walk, akcja mnie caly czas do przodku jak w rollercoasterze, do tego co jakis czas bohater rzuca smiesznym tekstem, szkoda troche ze roli Mela Gibsona bardziej nie rozwineli (w tym miejscu polecam inny tegoroczny film z jego udzialem - Fatman gdzie jest z kolei wariacja na temat sw. Mikolaja na ktorego poluje płatny morderca)

nie jest to oczywiscie kino wysokich lotow, ale przeciez do niego nie aspiruje, w kategorii dobry akcyjniak jest naprawde spoko

użytkownik usunięty
miko1980

Co nie znaczy, że inni muszą mieć takie samo zdanie. Nie rozumiem tego typu "dyskusji" (myślisz, że ktoś zmieni swój osąd?). Np. dla mnie to też max 6, właśnie dlatego, że to akcyjniak i niczego nie wnosi. Na dodatek wtórny. I co z tego? Nic. Tyle ocen, ilu odbiorców. A głównie stanęło na tym, że Gibson fajny. Tylko, że ...w innym filmie.
DZIĘKI!

użytkownik usunięty

P.S. Dla mnie aż 3 gwiazdki. Trzecią dodałem, bo Mel był świetny w takim mało znanym australijskim filmie o brudnych samochodach. Wiesz, żeby było logicznie i na temat.

ocenił(a) film na 8

ja nigdzie nie twierdze ze kazdy ma miec takie samo zdanie (byloby to absurdem) a na tym polega idea dyskusji ze ludzie wymieniaja sie opiniami (nieraz krancowo odmiennymi), poza tym najpierw piszesz ze dla ciebie 6 to max a potem wystawiasz 3 gdzie tu logika?

użytkownik usunięty
miko1980

Tam, gdzie sarkazm ;)

ocenił(a) film na 6
miko1980

Odjąłem 1 punkt za cyfrowe eksplozje, których nie jestem w stanie przegryźć. Co do reszty filmu, pełna zgoda. Frank dostał szansę nie tylko "poakcyjnić", ale i "poaktorzyć". Generalnie dał radę. Zresztą przyzwoite 6, to i tak sporo na tle chłamu z ostatnich 12-18 miesięcy. Spory plus za brak tęczowego ideolo.

ocenił(a) film na 8
Michal_Ktos

Dodałem punkt za obsadę.
Ekstra się oglądało.
Tak jak ktoś napisał:połączenie Dnia świstaka z Transporterem.
Szkoda tylko niedopracowanej(niedopowiedzianej) końcówki

Corrolek

Akurat osbada (Watts czy Gibson) nie mieli za bardzo co grać w tym filmie. Skoro to kino klasy B to mogli nawet dać mniej znanych aktorów, za wielkiej różnicy by to nie zrobiło, aczkolwiek myślę że te nazwiska mają przyciągnąć do oglądania tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones