film

Poziom mistrza

Boss Level
2020
1h 40m
6,4 12 050
ocen
6,4 10 1 12050
6,2 9
ocen krytyków
Były agent sił specjalnych jest uwikłany w pętli czasowej, która nieustannie powtarza dzień jego morderstwa. Podążając za wskazówkami, próbuje rozwikłać zagadkę swojej śmierci. więcej mniej
Poziom mistrza zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Poziom mistrza
Zwiastun nr 1 (polski)
Poziom mistrza
Zwiastun nr 2
Poziom mistrza
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2021-01-25T10:02:05 https://fwcdn.pl/webv/62/81/56281/56281.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/238/824938/poziom_mistrza_trailer_pl.vp9.1080p.webm

Były agent sił specjalnych Roy Pulver (Frank Grillo) codziennie przeżywa swój własny dzień świstaka. Uwięziony w pętli czasu, która niezmiennie kończy się jego śmiercią, odkrywa, że jest częścią tajnego rządowego eksperymentu. Aby wyrwać się z matni i uratować ukochaną żonę (Naomi Watts), musi dopaść kierującego programem pułkownikaByły agent sił specjalnych Roy Pulver (Frank Grillo) codziennie przeżywa swój własny dzień świstaka. Uwięziony w pętli czasu, która niezmiennie kończy się jego śmiercią, odkrywa, że jest częścią tajnego rządowego eksperymentu. Aby wyrwać się z matni i uratować ukochaną żonę (Naomi Watts), musi dopaść kierującego programem pułkownika Ventora (Mel Gibson), pokonując wcześniej nasłane przez niego hordy wykwalifikowanych zabójców.

boxoffice
$1 747 162 na świecie
$1 747 162 poza USA
na podstawie
Chris Borey (materiały do scenariusza, historia) / Eddie Borey (materiały do scenariusza, historia)
studio
Emmett/Furla Films / Ingenious Media / Scott Free Productions
tytuł oryg.
Boss Level
inne tytuły
Continue (tytuł roboczy) USA
więcej
Kiedy Roy (Frank Grillo) wpada w zasadzkę w restauracji i zostaje ostrzelany przez zabójców, ostrzeliwuje się naciskając spusty pistoletów marki Luger, chociaż rygiel jednego z nich pozostaje nieruchomy w pozycji wskazującej na awarię lub pusty magazynek.
Film nakręcono w Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Porządne sf

ocenił(a) film na 6

Jak zobaczyłem Grillo w głównej roli to myślałem że to takie kino klasy b/c. A tu zaskoczenie. Nie dość że pozwolono zarobić paru znanym nazwiskom w epoce pandemi, to jeszcze całość jest nieżle wykonana. Największym zaskoczeniem jest jednak scenariusz, który w paru miejscach wykracza poza ramy typowego akcyjniaka. Niby...

więcej

zaiebisty

ocenił(a) film na 8

Co tu duzo mowic - taka mieszanka Dnia Swistaka z klimatami a'la Transporter, tudziez jak kto woli wariacja podobna do tego co widzielismy w Edge of Tommorow z Tomem Cruisem. Niektorzy podaja jeszcze jako inspiracje Hardcore Henry - tez w tym cos jest :)

Jednym slowem jak lubisz ww. wymienione klimaty czyli akcje i...

więcej

Bawi, śmieszy przez większość seansu. Jest też dużo akcji, strzelanin itp - kino rozrywkowe. Natomiast jak zaczniemy oceniać pod względem fabuły, jakiś tam dodanych i wplecionych rozterek głównych bohaterów, to słabo i przewidywalnie. Koniec to wręcz porażka i bełkot ;)
jakoś trzeba było zakończyć film, więc to...

Tego kompletnie się nie spodziewałem że tak mi przypadnie do gustu? kontynuacja mile widziana!.

zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

Bardzo fajny film jeśliktoś chce się rozerwać . Zaskakująco dobry scenariusz ,grający z dystansem Frank Grillo , zabawa konwencją. Przy tej biedzie filmowej jaką obecnie mamy miłe zaskoczenie Polecam 8/10 może trochę podciągnięte ale 2020 jest ubogi filmowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones