PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788703}

Wymazać siebie

Boy Erased
6,9 14 235
ocen
6,9 10 1 14235
5,9 12
ocen krytyków
Wymazać siebie
powrót do forum filmu Wymazać siebie

myślicie, że będzie w Polsce w kinach? bardzo chciałabym go zobaczyć na dużym ekranie :((

magdzina

Może być, ponieważ produkuje go znane studio, jak również grają w nim znani hollywoodzcy aktorzy - Nicole Kidman, Russel Crow

magdzina

pewnie jak zwykle wielkie kino ultikino helios zablokuja ten film tak jak inne znane nagrodzone filmy gdzie byla tematyka homo. wiec predzej male kina

ocenił(a) film na 7
PrinceRoen

Dlaczego multikino i helios miało by blokować produkcje tylko dlatego że jest o tematyce homo. Jak dotąd wszystkie znane tytuły o których ja słyszałem prędzej czy później wychodziły w Polskich kinach

Kalenz

"Tamte dni, tamte noce" zablokowali.

ocenił(a) film na 7
Projektant

nie określił bym tego mianem że ''zablokowali''. Film można było zobaczyć w mniejszych kinach, ja oglądałem w ''Nowe Horyzonty''. Polskie kina nie od dziś mają tendencje do opuszczania tematyki oskarowej jeśli przypuszczają że nie przyniesie im ona odpowiednich zysków i nie ma się co dziwić bo każde kino chce zarabiać. Nie bądźmy naiwni filmy o tematyce homo nie są w Polsce łykane bez przeżuwania jak filmy Vegi. Do tego kina siłą rzeczy tracą odbiorców na rzecz takich portali jak Netflix. To już nie te czasy gdzie rzuca się tekstem 'idę wyskoczyć do kina'. Ludzie szukają wyszukanych tytułów. Oczywiście nie umniejszam filmu ''Call Me by Your Name'' bo był naprawdę dobry natomiast nic nie poradzimy na gusta innych użytkowników kin w naszym kraju i pozostaje nam szukać pomniejszych kin którym damy zarobić chodząc tam na tego typu wyciszane produkcje. Swoją drogą mam nadzieje że ''Boy Erased'' ostatecznie wyjdzie również i w Polskim szerokim kinie bo zapowiada się dość interesująco.

Kalenz

tamte dni tamte noce oscar i wiele nominacji nie dalo sie obejrzec w zclym zasranym szczecinie

ocenił(a) film na 7
PrinceRoen

Bo z tego co wiem w Szczecinie nie rządzą lewacy XD Na pewno dało się zobaczyć w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. bo to mega lewicowe miasta i się opłaca puszczać tam takie produkcje. W tym roku nawet w Sopocie na molo puszczali. Niestety ale wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz.

Nie wiem co zadecydowało o tym że film nie wszedł do Polskich szerokich kin ale na pewno nie było to spowodowane homofobią rządzących jak sugerują niektórzy bo nie mają oni najmniejszego wpływu na międzynarodowe korporacje.
Niestety liczy się tylko zysk :)

Kalenz

maja maja przeciez wiekszosc firm wspiera prawa lgbt i swietuje parady rownosci a w poslce tylko google (od niedawna) i netflix a tak to nikt. absolut ktory robi najlepsze imprezy gejowskie w niemczech w poslce ani slowa nie powie na ten temat

ocenił(a) film na 7
PrinceRoen

Absolut to Szwecka marka która jest w Polsce mało popularna, sugerujesz że ktoś kto nie ma zbyt dużych udziałów na Polskim rynku ma promować równość w kraju który do niego nie należy i narazić się tym samym na bojkot własnego produktu? Nie bo producent ma w nosie prawa LGBT w Polsce, jestem pewien że takie filmy jak Orange, Spotify, Apple i cała masa innych firm które wręcz biją się o sponsoring w paradach na zachodzie, chętnie sponsorowały by również Polskie parady gdyby nie to że boją się bojkotu ze strony Polskich prawicowych grup. Jakaś mało znana marka lodów w tym roku w Polsce promowała paradę w Warszawie i już pojawiły się w internecie treści mające na celu bojkotu tejże marki. Pani Małgorzata Ostrowska również w 2015 roku postanowiła że poprze prawa LGBT i migiem straciła sponsora. Żadna zagraniczna marka która otwarcie nie przedstawia swoich poglądów nie podejmie się promocji parad w Polsce dopóki nie zaczną one być szeroko popierane. Polskie zresztą tak samo, z tego co wiem prezes Wedla ma bardzo liberalne poglądy, spytaj się go dlaczego nie zacznie szeroko popierać parad w Polsce, bo może na tym realnie stracić zamiast zyskać... Na pocieszenie dodam że i tak z roku na rok widać znaczące różnice, coraz więcej międzynarodowych firm zaczyna się przyłączać do WarsawPride a za nimi pójdą następni i tak się to rozkręci, tylko do tego trzeba czasu. Czas leczy rany LGBT i sprawia że mocherki wymierają :)

Kalenz

absolut zna praktycznie kazdy w polsce wiec nie gadaj glupot. co do roszty no tak wlasnie jest. polskie spoleczenstwo jednak samo sie nie zmieni bez bodzcow z zewnatrz wiec to zaklety krąg.

ocenił(a) film na 8
PrinceRoen

Jeśli chodzi o "Call me by your name", to było puszczane w kinie "Pionier". Nie wiem, czy chodziło Ci o takie większe kina, ale napisałeś/aś, że w całym Szczecinie nie można było obejrzeć, więc tak tylko mówię.

magdzina

Oscarowy faworyt podobno, wiec napewno w większych miastach będzie.

użytkownik usunięty
magdzina

1 marzec 2019 roku https://tylkohity.pl/filmy/wymaza-siebie-254

ocenił(a) film na 8
magdzina

Właśnie dowiedziałem się, że film... był:/ pokazywany w kinie Nowe Horyzonty.
Może jednak puszczą go.
Oby jakieś kino we Wrocławiu pokazało go!

ocenił(a) film na 6
magdzina

Przy takich nazwiskach raczej to pewne :) . I żadne pisiory temu nie zapobiegną ;)

maciekb80

Rok temu było podobnie i dzielni filmwebiczowie wytropili ,,spisek PISiorów". Zobacz sam:
https://www.filmweb.pl/film/Tw%C3%B3j+Simon-2018-797246/discussion/Mia%C5%82o+by %C4%87+w+marcu+w+Polsce%2C+a+b%C4%99dzie+w+czerwcu.,2974198
Myślisz, że będzie teraz podobnie??????

magdzina

Rok temu było podobnie i dzielni filmwebiczowie wytropili ,,spisek PISiorów". Zobacz sam:
https://www.filmweb.pl/film/Tw%C3%B3j+Simon-2018-797246/discussion/Mia%C5%82o+by %C4%87+w+marcu+w+Polsce%2C+a+b%C4%99dzie+w+czerwcu.,2974198
Myślisz, że będzie teraz podobnie??????

magdzina

no właśnie coraz mniej w to wierzę... liczyłam na sezon nagród, ale film totalnie pominięto, podobnie jak inną obyczajówkę z Maggie Gylenhaal. To wszystko jest mega dziwne, bo jestem przekonana, że oba filmy miały puszczane w polsce trailery jakiś czas temu w kinach, a teraz cisza ;/

magdzina

Jeśli znasz dobrze angielski to jest strona, na jakiek znajdziesz najnowsze filmy, które dopiero weszły do kin. Bez wątpienia Boy Erased tez tam się znajdzie.
Oto link https://www2.solarmoviex.to/

magdzina

Był w premierach 1 marca, teraz coś nie widzę (przynajmniej na filmwebie).
Obawiam się, że może więc nie być lub przynajmniej pominą go multipleksy.
Tak jak teraz pomijają "Złe wychowanie Cameron Post".

magdzina

Dzisiaj usłyszałem że podobno dystrybutor wycofał się z wprowadzenia tego filmu na polski rynek i milczy pytany o uzasadnienie tej decyzji...

magdzina

Jeśli masz duży ekran tv,to możesz obejrzeć dziś o 21:00 na Canal + :P

magdzina

Na CDA jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones