PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 402 010
ocen
8,1 10 1 402010
6,8 30
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

Waleczne serce-najlepszy z najlepszy(jedynieGladiator R.Scotta mu dorownuje)

ocenił(a) film na 10
pyra87

Gladiator nie dorasta mu do piet...:)

ocenił(a) film na 10
pyra87

Gladiator to antyhistoryczny syf. Bledy na kazdym kroku (zeby nie powiedziec niedorzecznosci), walka w stylu "1no sekundowe ujecia" przez co nie wiadomo kto kogo i dlaczego, no i fabula tez taka ze o kant dupy obic... Ale patrzac na Robin Hooda Ridleya Scotta widac ze on lubi takie gowniane papki nie majace nic wspolnego z historia. Ot film z Hollywood dla niezbyt rozgarnietych amerykanow. Wymienianie tego Gladiatora obok Bravehearta to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 10
Axi0maT

"17 lat mija a tu nikt nie potrafi zrobic tak wielkiego filmu jakim jest Waleczne serce" - i tu was zdziwię, bo jest film, który mu dorównuje, a nawet jest lepszy. Jest to "Seediq Bale", polecam

ocenił(a) film na 10
ExtremeSpeedDK

Wyglada dosc ciekawie, ale jak widze premiery w Polsce jeszcze nie mial, a na DVD jeszcze nie wyszedl. Tym ktorzy nie sa za granica gdzie moga zobaczyc film w kinach to przyjdzie im troche na niego poczekac.

ocenił(a) film na 10
Axi0maT

jest w necie od jakiegoś czasu, tak, że można go obejżec bez większego problemu

ocenił(a) film na 10
ExtremeSpeedDK

PS. Dzisiaj oglądałem i pwoiem, że jest zarabisty w każdym calu. Co prawda musiałem go sobie rozbic na 2 dni, bo ponad 4h mnie przerosły;-)

ocenił(a) film na 10
ExtremeSpeedDK

Dzieki... ale nie jestem zlodziejem...

ocenił(a) film na 10
pyra87

Według mnie Gladiator jest słaby w porównaniu do Braveheart. Jedynie Ostatni Samuraj mu prawie dorównał, ale jednak z tej dwójki patrząc obiektywnie lepszy jest Braveheart chociaż mi się bardziej podobał Ostatni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones