PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 402 016
ocen
8,1 10 1 402016
6,8 30
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

tak ja nawet do połowy nie dotrwałem. Wiem, wiem - nagród tyle i ocena wysoka i muzyka, ochy i achy itd. ale po prostu nie rozumiem zachwytu nad tym filmem. Może dlatego, że Gibsona nie trawię? Który de facto komicznie lata w tym worku na ziemniaki... Hejtujcie - biorę krytykę na klatę ;p

ocenił(a) film na 10
tomaszdarwin

Nie no spoko. Każdy ma swoje zdaniem. Ja np dałem 10/10. No bardzo mi się ten film podobał. No u Ciebie to pewnie masz rację, że dużo dało to, że nie lubisz Gibsona. No i tyle. Pozdr:)

ocenił(a) film na 10
tomaszdarwin

Proponuje "zacisnać zęby" i jednak zobaczyć w całosci-nie jest to gwarancja ze zmienisz zdanie bo nie na tym mi zależy,ale warto poswiecić te trzy godziny.Jedyne co mi sie niespodobało w twojej wypowiedzi to obrazanie Szkotów-ten "worek" to kilt i trzymaj sie tego.Pozdrawiam.

Berith7777

Heh - może macie racje. Obejrzę przy najbliższej okazji. Pozdrawiam ekipę!

ocenił(a) film na 10
tomaszdarwin

Spróbuj zobaczyc;)Pozdrawiam równiez;)

ocenił(a) film na 8
tomaszdarwin

Pierwsze 50 minut to faktycznie ckliwy zamulacz ale później jest akcja i niezłe sceny walki

ocenił(a) film na 10
tomaszdarwin

Nie przejmuj się. To film dla inteligentnych widzów.

ocenił(a) film na 10
HRA

Po co od razu obrazać ludzi?

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Napisałem to z sympatią i zrozumieniem, próbując krótko wyjaśnić dlaczego niektórzy nie rozumieją zachwytów nad tym filmem..
Ani brak inteligencji , ani jej nadmiar nie jest powodem do obrazy.

ocenił(a) film na 10
HRA

Dobrze-skoro tak uważasz.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Potraktuj to jako krotochwilę.
Albo zbędną złośliwość.

ocenił(a) film na 10
HRA

Dobrze;)

HRA

jak dobrze, że mam ten temat w obserwowanych. HRA - dzięki takim prostaczkom jak ty filmweb ma swój urok!

ocenił(a) film na 10
tomaszdarwin

Miałeś krytykę wziąść na klatę i co ? Zabrakło cojones. Zamiast zachować się jak mężczyzna , zachowałeś się jak worek na ziemniaki. Moje pierwsze spostrzeżenie skierowane do Ciebie błyo zupełnie trafne. To nie jest film dla idiotów.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

Nie, nie - ty jesteś hejterem. Krytykę biorę na klatę - hejterami wycieram fora, kiedy jest na nich nudno.

ocenił(a) film na 10
tomaszdarwin

Klatę to mają mężczyżni. Ty to masz co najwyżej obcisłe stringi na zadku.
Pozdrawiam serdecznie

HRA

forum czyściutkie - dzięki.

ocenił(a) film na 10
tomaszdarwin

Drobiazg. Mam nadzieję, że nie powycierałeś się za bardzo
Jak zwykle serdecznie pozdrawiam

HRA

spoko - jeden śmieć nadal pisze i pozdrawia także "nie powycierałeś się za bardzo"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Mission complete! - Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem - właśnie się wykazałeś także odpadam....
(kozi bobku - nie mogę - to już chyba archaizm...)
Odpisz co tam chcesz, pozdrów itd. - tak czy tak przywracasz wiarę w ludzi...

ocenił(a) film na 10
tomaszdarwin

Oczywiście tego nie widzisz ale w tej rozmowie to Ty jesteś idiotą. Do kwadratu.
Pozdrawiam najserdeczniej jak potrafię

ocenił(a) film na 10
HRA

Ale wy macie problemy. A już myślałem, że trafiłem na dyskusje w miarę kulturalną. A tu znowu zawód.

ocenił(a) film na 10
Carlisle

Oj tam, oj tam. Jakie problemy.
Ważne ,że Braveheart to film przezacny. Ile by malkontenci nie grymasili.

ocenił(a) film na 9
HRA

On nie grymasi, tylko wyraża swoją opinię, nie podobało mu się i tyle , nie każdy ma taką opinię jak ty.

ocenił(a) film na 10
aluzja1117

No popatrz. Ja myślałem , że grymasi, a to była opinia.
Dzięki wielkie.

ocenił(a) film na 9
HRA

Ok, może masz rację, że to nieco leci w hipokryzję.

ocenił(a) film na 10
HRA

Film jest genialny,masz racje.Ale to nie znaczy ze jak ktoś go nie doceni lub skrytykuje,to odrazu ckliwe uwagi i prowokacja;);)

ocenił(a) film na 10
Krystian1984

Z tą ckliwością to faktycznie przesadziłem.

ocenił(a) film na 10
Carlisle

Dokładnie to samo pomyślałem.

MakaveliSTO

U mnie tak samo znowu bez sensowne kłótnie niszczą forum ach ci ludzie.

ocenił(a) film na 10
adrian229

I u mnie tak samo. Zamiast prowadzić miłą, kulturalna rozmowe, w przyjaznej atmosferze, to tylko by sie kłócili.

ocenił(a) film na 10
HRA

Dla mnie Braveheart to super film, jeden z ulubionych ale to ty pierwsza zaczęłaś i to na pewno nie on jest tu idiotą (ty tez nie, ale zachowałaś się nie w porządku)

ocenił(a) film na 10
Meija17

To prawda. Jestem okropna. Jak widzę filmebowego malkontenta to wstępuje we mnie diabeł.
Tym bardziej ,że założyciel tematu był wobec mnie niezwykle uprzejmy.

ocenił(a) film na 10
HRA

Nie, no bez przesady :D Ale ten twój pierwszy post to był wrzut :D

ocenił(a) film na 9
tomaszdarwin

moze dlatego ze jestes na tyle "inteligentny" ze nie potrafisz zauwazyc prawdziwego przeslania tego filmu ?, dla osob ktore filmu nie rozumieja, nigdy nie bedzie dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones