PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813382}
5,1 18 001
ocen
5,1 10 1 18001
5,0 5
ocen krytyków
Brightburn: Syn ciemności
powrót do forum filmu Brightburn: Syn ciemności

Nuda

ocenił(a) film na 3

Nic ciekawego w tym filmie się nie dzieje. Od takie pyk pyk pyk i po filmie. Zobaczyłem i szybciutko zapomnę o jego istnieniu.

0skaris

To szkoda bo zapowiadało się coś świeżego i ciekawego.

0skaris

Dno. Porazka. Zmarnowana 1h25min.

ocenił(a) film na 3
myraspberry

Dokładnie, ja dwa razy zasnąłem w trakcie

ocenił(a) film na 9
0skaris

Co wy mówicie, film rewelacja. Koniec odcinania kuponów w wykonaniu DCEU teraz jeszcze ten film... Poza tym wychodzi to na jakieś uniwersum.

ixdude

Dokładnie, już sam zwiastun nieźle jeży i nakręca więc nie wiem jaki macie gust że na całym filmie usypiacie?? Mam rozumieć że zwiastun nie pokazuje scen z filmu?...
PS. Myślałem że matkę gra Kidman, a to Banks się tak zestarzała

ocenił(a) film na 3
GalaQXus

Powaga, zwiastun streszcza cały film. Pokazuje wszystkie kille, z wyjątkiem jednego-dwóch.

0skaris

byłem na tym i nie streszcza wszystkiego, więc nie pieprz

ocenił(a) film na 3
GalaQXus

Dwóch śmierci nie streszcza.

0skaris

Mógułby mi ktos napisac jka wyglądało zakończenie tego filmu

ocenił(a) film na 9
Moca_2

Zakonczenie bylo takie ze mlody zabil swego 'ojca' potem szeryfa zastepczynie szeryfa a na koncu zabil swoja 'matke'(bylbym zapomnial doprowadzil do katastrofy samolotu pasazerskiego z ponad 286 osobami na pokladzie). Koncowka filmu jest taka ze ZLY SUPERMAN zaczyna rozwalanie jakichs miast w sensie budynkow bierze udzial w podpaleniach lasow itp. Koncowka jest taka ze pozostal bezkarny i praktycznie niezniszczalny. Mam nadzieje ze powstanie BRIGHTBURN2 jak jest juz dorosly i dzielo zniszczenia swiata caly czas ciagnie za soba...

ocenił(a) film na 9
0skaris

A ja tak PYK PYK PYK mialem ze zje...nym go...nem MEN OD STEEL kilka lat temu. Takie zachwyty ahy i ohy ze niby najlepszy film o SUPERMANIE... Ehhh szkoda gadac... Wole zdecydowanie alternatywna wizje ZLEGO SUPERMANA. Ludzie wypisuja jakies bzdury ze ten film jest wielce zly bo nie pokazuje motywow dzialania glownego bohatera. Wlasnie ze w filmie sa swietnie pokazane motywy dlaczego sie wsciekal i swietnie pokazali to ze nie byl czlowiekiem i zupelnie inaczej odczuwal emocje. To co dla czlowieka jest konkretnie takie dla niego bylo jak spluniecie. Wystarczy przypomniec sobie scene gdy mlody jadl sobie platki w kuchi a przybrana matka powiedziala mu ze wuja nie zyje. Na jego twarzy nie bylo emocji smutku niczego. Doskonale to pokazali bo istoty z innego swiata lub jak ktos woli z innej planety nie mysla tak jak ludzie. Maja zupelnie inne wartosci a juz na pewno nie odrozniaja dobra od zla. To tylko u nas na Ziemii ludzkosc usilnie w kazdej czesci swiata dzieli rozne rzeczy na dobre i na zle. A gdzie jest powiedziane ze istota z innego swiata ma myslec tak samo?! Jak widac mozna za male pieniadze zrobic swietny i 3majacy w napieciu film. Z mila checia bym zobaczyl czesc 2-ga gdzie mamy juz dorosla postac ktora probuje niszczyc swiat.

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Nie płakał za Wuja bo po tym "Przebudzeniu" zrozumiał jak bardzo jest wyjątkowy i potężny. Ludzie stali się dla niego jak takie poczwarki ;)

ocenił(a) film na 9
Dudek_TD

Nic nie zrozumial on po prostu nie posiadal ludzkich odruchow i myslenia. Tworcy swietnie pokazali ze z natury byl zly i z tym sie urodzil a po prostu z czasem przekonal sie jaka ma w sobie potege.

punisher822_filmweb

No chyba, że w jego świecie bycie złym to całkiem normalna rzecz, a że był wychowywany przez dwóch półgłówków, którzy nie rozumieli go zupełnie. To chłopak się trochę rozpuścił i pofolgował zupełnie swoim emocjom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones