Ktos kto ogladal moze mi powiedziec jaki jest ten film, nie czy mu sie podobal czy nie i dlaczego bo to sprawa gustu. Chodzi mi o to ze jest napisane komedia familijna, czy ten film jest typowa dziecinna komedyjka, chodzi mi taka dla dzieci 8-12 lat na niedziele czy jest bardziej powazny?
Kiedy ten film wogóle wyjdzie, a jak już wyjdzie to czy tylko na dystrybucję DVD czy będzie pokazywany na dużym ekranie. Zero informacji na ten temat. Ostatnio czytałem wywiad z Milla i powidziała, że kręciła duzo filmów ,które juz są skończone.