PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95370}

Brodziec

The Sandpiper
7,0 302
oceny
7,0 10 1 302
Brodziec
powrót do forum filmu Brodziec

Świetny

ocenił(a) film na 10

Elizabeth Taylor jako malarka - jak dla mnie coś wspaniałego :) Film bardzo dobry a rola Pani Elizabeth
Taylor na prawdę świetna. Dziwie się dlaczego nie dostała za nią żadnej nagrody. A tak w ogóle to
te krajobrazy nadmorskie były piękne, aż zachciało mi się tam być.

ocenił(a) film na 9
Agacia20

Zgadzam się - naprawdę wspaniały film i gra aktorska Taylor i Burtona. Ten film ma w sobie to coś co sprawia, że się o nim nie zapomni.

ocenił(a) film na 10
alutka888

Tak masz rację. Dziwie się że został tak trochę po macoszemu potraktowany i zapomniany, a jest na prawdę jednym z najlepszych. Wciągnął mnie i zafascynował :)

ocenił(a) film na 9
Agacia20

Mnie również. Myślę, że jeszcze do niego wrócę :) Teraz już takich filmów nie robią.

ocenił(a) film na 10
alutka888

Tak tutaj masz wielką rację. Te dawniejsze filmy są inne niż te nasze dzisiejsze. Może to też kwestia tego, że dzisiejsi ludzie też się zmienili. W tamtych filmach był chyba inny cel przekazu, a teraz powstały nowe gatunki i filmy różnią się bardzo od tamtych. Często teraz w filmach są tylko jakieś pościgi, strzelanki, zabijanie, szantaż, bijatyki. Po obejrzeniu takiego filmu tak na prawdę nic nie zyskujesz. Myślisz tylko ,, O rany ale to było straszne '' albo nawet ,, Mógł rozwalić tamtemu gościowi łeb i byłoby lepiej'' i nie masz żadnych refleksji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones