Dummy

opisy filmu

(3)
  • 30-letni Steven (Adrien Brody), wrażliwy okularnik, mieszka na przedmieściach wraz z ekscentrycznymi rodzicami i siostrą Heidi. Bliscy kochają go, lecz nie są w stanie zrozumieć jego chęci zostania brzuchomówcą. Zwłaszcza, że Steven jest chorobliwie nieśmiały. Jego znajoma, delikatna Lorena (Vera Farmiga) z biura pośrednictwa pracy, załatwia mu pierwszy występ w roli brzuchomówcy. Sprawia także, że nieśmiałe serce Stevena zaczyna bić mocniej.

  • Steven (Adrien Brody) jest młodym, wrażliwym mężczyzną, któremu trudno odnaleźć się w realiach współczesnego świata. Od dzieciństwa pragnie zostać brzuchomówcą, bowiem wydaje mu się, że ustami lalki-partnera będzie mógł wyrazić własne myśli i pragnienia. Jego jedyną przyjaciółką jest Fangora (Milla Jovovich), całkowite przeciwieństwo Stevena, osoba otwarta i bezkompromisowa. Kiedy niespodziewanie przychodzi miłość, Steven stawia pierwsze, dość nieporadne kroki w życiu dorosłego mężczyzny. Bardzo ciepły i mądry film, gwarantujący chwile prawdziwego wzruszenia.

  • Steven to 30-letni wrażliwy mężczyzna, który od dziecka marzył o tym, by zostać brzuchomówcą. Ciężko mu jest odnaleźć się w świecie dorosłych, nie może szukać oparcia w zajmującej się swoimi sprawami rodzinie. Nie ma też przyjaciół, z wyjątkiem równie osobliwej jak on Fangory. Jest on całkowitym przeciwieństwem Stevena, otwartą i bezkompromisową wokalistką mało znanego rockowego zespołu.
    Steven rzuca dotychczasową, nudną pracę i postanawia robić to, czego zawsze pragnął. Kupuje lalkę-partnera, przy pomocy którego stara się wyrażać własne myśli. W poszukiwaniu nowego płatnego zajęcia, które byłoby związane z jego pasją, idzie do biura pracy. Poznaje tam sympatyczną Lorenę, w której się zakochuje.

opinie i nagrody
multimedia
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię