PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4370}

Buffy - postrach wampirów

Buffy the Vampire Slayer
5,1 6 161
ocen
5,1 10 1 6161
3,3 3
oceny krytyków
Buffy postrach wampirów
powrót do forum filmu Buffy - postrach wampirów

To nie ta Buffy

ocenił(a) film na 6

Oglądałem serial, oglądałem film i stwierdziłem że nie ma co porównywać. Film jest to małosmętna historyjka o złych wampirach pod przywództwem wielkiego, złego ... wampira który klasycznie chce zmienić okolicę w swoją prywatną jadłodajnię. Zdecydowanym plusem produkcji jest humor oraz niektóre sceny walki. Niestety tutaj plusy się kończą, film nie oferuje nam wiele więcej. Efektów specjalnych tu nie zaznamy. Podobnie z resztą jak porządnej muzyki. Całości brakuje też w niektórych momentach charakteru. Są tu bardzo dobre sceny stojące zaraz obok totalnie nudnych fragmentów. Aktorstwo nie poraża niczym poza bylejakością. Główna bohaterka wcale nie jest przekonana o tym co robi i mówi a to na ekranie widać. Nie najgorzej sprawił się Rutger Hauer ale poza nim mamy pustkę. Donald Sutherland zawiódł w filmie na całej linii. Całość zupełnie nie przekonuje szczególnie jeśli ktoś oglądał jak ja przedtem kilka odcinków serialu. Zakończenie tego filmu miało potencjał jednak został on zmarnowany. Akcja z mieczem była jak wytrzaśnięta z kosmosu, zupełnie nie na miejscu. Ostatecznie można obejrzeć ale tylko ze względu na sentyment do historii Buffy ukazanej w serialu.

użytkownik usunięty
SirDrX

chyba całkowicie się zgodzę

SirDrX

Właśnie się zdziwiłem że serial powstał później

Brandon568

Serial powstał później, jakoś super nie przepadałem za tym filmem ale raczej już dawno nie leciał w tv a szkoda nawet :)

styka1991_1302

Po prostu jest zazwyczaj na odwrót: serial powstaje a film to zlepek scen z serialu patrz ,,H20 wystarczy kropla'',,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones