PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856701}
6,8 62 943
oceny
6,8 10 1 62943
5,6 33
oceny krytyków
Bullet Train
powrót do forum filmu Bullet Train

Co za dno....

ocenił(a) film na 2

Ten film to jeden wielki bałagan, dialogi są koszmarne (idiotyczne gadanie o mandarynkach, pomarańczach, pociągach Tomkach). Nic z tego nie jest śmieszne . To już dialogi w Zabójczej Broni bardziej bawią., A najgłupszą częścią filmu jest ciągłe Deus Ex Machina , ni z grruszki ni z pietruszki w połowie filmu (gdzie widz próbuje rozwikłać co się dzieje) wyciągają z d upska kolejnych bohaterów ala szerszeń. Co za burdel. Naoglądał się autor G. Ritche, Tarantino etc i myślał że zrobi coś podobnego. Tylko to tak jakby dzieciak z podstawówki naoglądał się Mona Lizy w muzeum i uznał że namaluje coś na podobnym poziomie.

Film długi, nie jest śmieszny, totalny chaos, zero nawet z przymkniętym okiem logiki. Skoro reżyser nie umie Tarantino i Ritchiego to niech zrobi albo film poważny, albo parodię ala naga broń. Bo mieszanka mu nie idzie.

Wręcz wrażenie że te4n film pisano i kręcono improwizując, na zasadzie ok ta ma na musce lokesia , to co tu teraz wymyślić, a dobra niechaj zadzwoni telefon któr4y i tak nic nie wniesie.

Aż korci mnie aby wziąść ten film scena po scenia i rozpisać wszystkie idiotyzmy, nielogiczności, deus ex machina i inne bzdury.
Kocham tego typu kino a to jest przebieraniec który próbuje być filmem tego typu na wszelki wypadek wabiąc widzów znanymi aktorami.

Ocena: Hmm zwolniłbym producentów którzy w ogóle na to kasę dali

Bartekh28

Dokładnie takie same miałam odczucia, bardzo dużo inspiracji Ritchie i Tarantino, ale bardzo nieudanych inspiracji...

Bartekh28

Sporo z tego, co opisales to pewnie poczucie humoru nam nieznane, w koncu to japonski autor ksiazki

Bartekh28

W tym gównie pojawia się jeden śmieszny gag, w 44 minucie

ocenił(a) film na 1
nietzsche

Bo to może jedyny gag. Niestety, już spałem.

ocenił(a) film na 3
Bartekh28

Dialogi w tym filmie to koszmar

ocenił(a) film na 1
Bartekh28

Dokładnie. Zamiast dostać solidne poważne kino akcji, otrzymaliśmy idiotyczną komedyjke... Amerykanów może to śmieszy mnie nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones