PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4382}

Buntownik bez powodu

Rebel Without a Cause
7,4 34 594
oceny
7,4 10 1 34594
7,0 22
oceny krytyków
Buntownik bez powodu
powrót do forum filmu Buntownik bez powodu

Będzie w tv

ocenił(a) film na 9

19 maja (środa) na tvp, ale niestety o 1:40. Już myślałam, że nigdy tego
filmu nie puszczą :)

ocenił(a) film na 9
monao92

Super,że puszczą go w tv. Ale to jakiś absurd, że dopiero w nocy kiedy trzeba zaraz wstawać do pracy. Zauważyłem, że w TVP im lepszy film tym później go puszczają. Najważniejsze dla nich to aby mjakmiłość było przed kolacją bo emeryci kładą się wcześnie spać. No cóż pozostaje mieć takie filmy na dvd.

użytkownik usunięty
loczeokos

Mialem dwa dni wolnego. Jutro na 9 do pracy. Polityka emisyjna jest skandaliczna. To mi przpomina jak jeszcze w swieta wrocilem z drugiej zmiany po nocy z domu i o 2.15 ogladalem "Rzeke".

Macie internet, a jęczycie jak stare pipy, że pózno emitują.Przecież to
kwestia godziny nawet ze słabym łączem i macie film na dysku,zamiast lać
tutaj gorzkie żale swe.

http://isohunt.com/torrent_details/107590369/rebel+without+a+cause?
tab=summary

ocenił(a) film na 9
Ready2

Ja zazwyczaj dlatego nagrywam filmy. Akurat ten miałam na DVD, bo pomyślałam, że nieprędko będzie w telewizji. Faktycznie, niestety ostatnio lepsze produkcje ciągle puszczają w środku nocy.

monao92

SEANS 22.05 Katowice Kino Capitol 13. Festiwal Filmów Kultowych
Buntownik bez powodu i Na wschód od Edenu

monao92

ja trafiłam na niego przez przypadek i obejrzałam do końca. nie wiem po co, w końcu mam ten film na płycie, oglądałam go wprawdzie tylko jeden raz, ale postanowiłam obejrzeć. za pierwszym razem trochę się rozczarowałam, ale za drugim już bardziej mi się spodobał. może go lepiej zrozumiałam, nie wiem.
i teraz pytanie : dlaczego nie mogli puścić tego filmu wcześniej? czy oni mają w dupie ludzi, którzy rano wstają do pracy / szkoły ? zrozumiałabym, gdyby puścili go o tej porze w sobotę, albo niedzielę, ale w czwartek?

użytkownik usunięty
Gotowka

Było juz wiele takich dyskusji - poprostu duza czesc spoleczenstwa nie jest sklonna do zlozonych procesow myslowych - dla nich jest Klan, M jak Milosc i inne rzeczy ktore juz zna i lubi. Czasy cywilizowania na siłe mineły - więc ustępujemy pola... Mozna biadolic bez konca.

ocenił(a) film na 7
Gotowka

bo w publicznej najpierw trzeba puścić Pospieszalskiego, by ciemny lud to kupił i nienawidząc innych poszedł spać. wówczas pozostają przed tv cierpliwi i wierni kinomani. pancernik potiomkin na kulturze też leciał , chyba o 2,20. żenada

kapral11

Na kulturze często filmy powtarzają, pamiętam, że Pancernika oglądałem ok. 18 godziny na Kulturze.

ocenił(a) film na 7
monao92

23 sierpnia 2010, 2.00 na tvp.
cudowna godzina!

użytkownik usunięty
amator_kasztana

A ja mam akurat wolne:) Dzięki.

a ja sobie ściągnęłam i mogę obejrzeć kiedy chce. xD

użytkownik usunięty
Gotowka

Nie każdy ma 13 lat i nadmiar czasu wolnego. Jest: ok - nie ma: to nie ma. Będzie innym razem. Długo czekać nie trzeba było.

już niedługo mi się czas wolny skończy. ; p
a telewizja "Buntownika" emituje zazwyczaj o takiej godzinie.

Gotowka

Jak dobrze mieć nagrywanie :D
Ależ TVP ma skoki jakościowe - najpierw wybitne dzieło pt. "Krwiożercza Małpa" (ode mnie ocena 1 i serduszko od serca :p), a teraz Buntownik.
Nie rozumiem tego.

użytkownik usunięty
zombiecamel

Ja nie gromadzę filmów - zazwyczaj do danego obrazu wracam dopiero po latach, a ze od jakiegoś czasu zasypiam około 4-5 nad razem - nie wadzi mi to. Dzięki temu obejrzałem Rzekę z Gibsonem i Grey Owla oraz kilka innych filmów na które pewnie bym się szybko nie napatoczył.

No a cóż – polityka emisyjna i dobór programowy skierowany jest na szeroko pojęty motłoch.

ocenił(a) film na 8

racja to czysta parodia żeby najleprze filmy puszczać dobiero po północy

użytkownik usunięty
dorotka3454

Czy najlepsze to dyskusyjne, ale jeśli tak uważając to czegóż parodia? Ciekawe jak to wygląda w innych krajach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones