PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4382}

Buntownik bez powodu

Rebel Without a Cause
7,4 34 596
ocen
7,4 10 1 34596
7,0 22
oceny krytyków
Buntownik bez powodu
powrót do forum filmu Buntownik bez powodu

Plakat zajebisty

użytkownik usunięty

co im przeszkadzal stary?

No właśnie.. :/

użytkownik usunięty
Unimportant

a domyślasz się chociaż skąd pomysł na rękę i kółka,bo mi się wydaje,że pomylili filmy

Jaką rękę i kółka? Nie no, pomylić nie pomylili, ponieważ w filmie był motyw ścigania samochodami. I ogólnie dużo ich było.

użytkownik usunięty
Unimportant

ta na plakacie według mnie stary lepszy,a co do motywu z samochodami naciągane,to tak jakby w nieodebranym połączeniu pokazać tylko komórkę

Na plakacie raczej nie ma żadnej ręki..

użytkownik usunięty
Unimportant

to nie wiem nawet co to jest i co ma przedstawiać

Dla mnie on przedstawia po prostu dwa samochody..

użytkownik usunięty
Unimportant

nawet jeśli to to nie film Szybcy i wściekli i samochody głównie o ile dobrze pamiętam to w tym filmie nie wiele miały wspólnego

No właśnie samochody miały dużo wspólnego, coś mało uważnie oglądałeś, albo nie rozumiesz.

użytkownik usunięty
Unimportant

ale to nie było najważniejsze dawno już ten film oglądałem z jakieś 4 lata temu,ale pamiętam końcówkę jak zabito tego małego dzieciaka,a samochodami to ścigali się chyba,aby sprawdzić swoje umiejętności czy coś w tym stylu jak się mylę to można sprostować,bo dawno oglądałem ten film

A co wg ciebie było najważniejsze? Na starym plakacie o ile dobrze pamiętam, widniała postać Deana. Więc wg Twojego rozumowania to on był najważniejszy w filmie?

użytkownik usunięty
Unimportant

nie najważniejszy,ale przynajmniej plakat był zachęcający ten może odpychać ludzi od filmu

ocenił(a) film na 10

plakat beznadziejny;/ każdy ma inne wyobrażenie.......nie wiadomo o co chodzi, na początku widziałam rękę i koła od samochodu, teraz jak się przyglądam to jednak są dwa samochody. O co chodzi??
Mój ukochany film ...a plakat wszystko psuje, stary lepszy zdecydowanie

użytkownik usunięty
MrsDean

zgadzam się tak samo było w Locie nad kukułczym gniazdem,ale zmienili,a już nie wspomnę 2001 Odyseja Kosmiczna szkoda,że dobre produkcje mają fatalne plakaty,a te kiepskie nieraz lepsze od klasycznych

Również proponuję zmianę na poprzedni plakat. Ten jest aż za bardzo archaiczny żeby nie napisać beznadziejny. Uważam,że sam James Dean w legendarnej czerwonej kurtce był znacznie ciekawszą reklamą niż to coś obecnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones