film

Burza

Storm
2009
1h 50m
6,3 211
ocen
6,3 10 1 211
Hannah Maynard (Kerry Fox) jest prokuratorem w Międzynarodowym Trybunale Karnym dla byłej Jugosławii. Prowadzi sprawę przeciwko serbskiemu generałowi Goranowi Duricowi... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Burza zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Hannah Maynard (Kerry Fox) jest prokuratorem w Międzynarodowym Trybunale Karnym dla byłej Jugosławii. Prowadzi sprawę przeciwko serbskiemu generałowi Goranowi Duricowi (Drazen Kuhn), który oskarżony jest o dokonanie zbrodni wojennych w byłej Jugosławii. Zgłasza się świadek Alen Hajdarevic (Krešimir Mikić), który twierdzi, że widział jakHannah Maynard (Kerry Fox) jest prokuratorem w Międzynarodowym Trybunale Karnym dla byłej Jugosławii. Prowadzi sprawę przeciwko serbskiemu generałowi Goranowi Duricowi (Drazen Kuhn), który oskarżony jest o dokonanie zbrodni wojennych w byłej Jugosławii. Zgłasza się świadek Alen Hajdarevic (Krešimir Mikić), który twierdzi, że widział jak generał Duric rozkazuje mordować kobiety i dzieci z miasteczka Kosmaj (Bośnia i Hercegowina). Prokuratura ma wątpliwości co do wiarygodności świadka, dlatego zostaje wysłana ekipa do Bośni w celu przeprowadzenia dokładnego śledztwa.

studio
23/5 Filmproduktion GmbH / Bayerischer Rundfunk (BR) (współudział) / Deblokada Produkcija / więcej
tytuł oryg.
Storm
inne tytuły
Storm (I)
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Holenderskie kino, bez zbędnych upiększaczy, ciężkie i dla wytrwałych. Da
się polubić. 8/10 Za podjęcie trudnego tematu.

opis filmu

ocenił(a) film na 7

Generał Goran Durić staje przed trybunałem haskim. Mężczyzna zostaje oskarżony o deportacje oraz mordowanie kobiet i dzieci pochodzących z miasteczka Kasmaj w trakcie II Wojny Światowej. Prokuraturze udaje się znaleźć świadka, który dokładnie pamięta tamtą masakrę...

Wg mnie film jest dobry, trzyma się całości. Na szczęście nie jest zbyt długi jak inne filmy o tematyce wojennej więc ogląda się go bez patrzenia ile zostało do końca.

Układy i układziki pomiędzy unijnymi urzędasami,prokuraturą i polityką z ludzką tragedią w tle.Były już lepsze filmy poruszające temat zbrodni na Bałkanach.

czy ten film mówi

ocenił(a) film na 10

o nohaterce 3 częsci x-men, komiksu, i bajki storm - oro munroe(helly berry) jak tak to może byc fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones