Odtwórz Zwiastun nr 2 2:11
Film

2016 1 godz. 36 min.
6,4 2 456
ocen
6,4 10 2456
2 042
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"id":"770561","linkUrl":"/film/Buster%27s+Mal+Heart-2016-770561","alt":"Buster's Mal Heart","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/05/61/770561/7784945.2.jpg"}
Podczas ucieczki przed policją pewien mężczyzna przypomina sobie dziwnego tułacza i serię tajemniczych zdarzeń, które doprowadziły do jego niezwykłej przemiany.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Buster's Mal Heart
Buster's Mal Heart (2016) Zwiastun nr 2 2:11
Buster's Mal Heart
Buster's Mal Heart (2016) Zwiastun nr 1 1:19
Buster's Mal Heart | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2016 | Film Pierwsze sceny filmu [person=881757]Sarah Adiny Smith[/person] to desperacka walka o życie niejakiego Bustera. Mężczyzna ucieka przed policjantami, znajdując choć na chwilę schronienie w górskiej kryjówce. Brudny, zaniedbany, na skraju wyczerpania, niewykazujący przy tym większych chęci do życia. Seria retrospekcji krok po kroku zdradza nam, co doprowadziło go do takiego stanu. Bo bohater nie był kiedyś Busterem, a na imię miał Jonah. Był mężem, ojcem, który utrzymywał bliskich, pracując na nocnych zmianach jako konsjerż w hotelu przypominającym nieco ten z "[film=1252]Bartona Finka[/film][i]"[/i] braci Coen. Samotność i dłużące się zmiany nie wpływały najlepiej na kondycję psychiczną bohatera i odbijały się później na jego życiu rodzinnym. Jednak tym, co odcisnęło na nim największe piętno, było spotkanie z tajemniczym mężczyzną, który pewnej nocy pojawił się w hotelu.

Pierwsze sceny filmu Sarah Adiny Smith to desperacka walka o życie niejakiego Bustera. Mężczyzna ucieka przed policjantami, znajdując choć na chwilę schronienie w górskiej kryjówce. Brudny, zaniedbany, na skraju wyczerpania, niewykazujący przy tym większych chęci do życia. Seria retrospekcji krok po kroku zdradza nam, co doprowadziło goPierwsze sceny filmu Sarah Adiny Smith to desperacka walka o życie niejakiego Bustera. Mężczyzna ucieka przed policjantami, znajdując choć na chwilę schronienie w górskiej kryjówce. Brudny, zaniedbany, na skraju wyczerpania, niewykazujący przy tym większych chęci do życia. Seria retrospekcji krok po kroku zdradza nam, co doprowadziło go do takiego stanu. Bo bohater nie był kiedyś Busterem, a na imię miał Jonah. Był mężem, ojcem, który utrzymywał bliskich, pracując na nocnych zmianach jako konsjerż w hotelu przypominającym nieco ten z "Bartona Finka" braci Coen. Samotność i dłużące się zmiany nie wpływały najlepiej na kondycję psychiczną bohatera i odbijały się później na jego życiu rodzinnym. Jednak tym, co odcisnęło na nim największe piętno, było spotkanie z tajemniczym mężczyzną, który pewnej nocy pojawił się w hotelu.

studio
Snowfort Pictures
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Buster's Mal Heart
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jakieś wyjaśnienie, interpretacje?

  amfre ocenił(a) film na 6

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Przeczytałem kiedys książkę, pt.:"Ostatni pustelnik"

  CZECHOR

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  • Trailer #1

   Krzysztof421

   Udostępniono nowy trailer do filmu: http://maritra.pl/2017/03/bust ers-mal-heart-trailer-1.html

   • Teaser!

    ZuaChan

    EW udostępniło teaser filmu http://www.ew.com/article/2016 /09/06/rami-malek-busters-mal- heart-teaser?xid=entertainment -weekly_socialflow_twitter

    • studium schizofreni

     hmszup ocenił(a) film na 4

     być może każda interpretacja i domysł jest do przyjęcia- ale nie umywa się to w najmniejszym stopniu do np filmów R. Polańskiego (Wstręt lub Lokator)

     1