PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811632}

Był sobie pies 2

A Dog's Journey
7,6 13 098
ocen
7,6 10 1 13098
Był sobie pies 2
powrót do forum filmu Był sobie pies 2

Witam. Czy ktoś się orientuje czy 2ga cześć książki zostanie wydana też po polsku? Moja młodsza siostra chce koniecznie przeczytać, a nie uczy się angielskiego. Dla mnie to nie problem, ale nie chce dzieciaka zniechęcać. Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)

ocenił(a) film na 7
stinly7

Książka jest już dostępna - "O psie, który wrócił do domu". W Polsce dostępne są jeszcze 2 pozycje tego autora "Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta" i "Był sobie szczeniak: Ellie".

ocenił(a) film na 9
mateusz91piotrowski

Przecież 'O psie, który wrócił do domu' to nie ta książka... A Dog' Journey to druga część 'Był sobie pies'. Znów 'Psiego najlepszego: Był sobie pies na święta' to w ogóle inna bajka, nie ma związku z 'Był sobie pies'. Listę dostępnych książek w j. polskim można sobie bez problemu znaleźć w googlu, a koleżanka pytała o tą, która nie jest przetłumaczona a film ma wyjść w tym roku.

ocenił(a) film na 7
beebsly

Z tą "O psie, który wrócił do domu" rzeczywiście namieszałem trochę.

ocenił(a) film na 7
stinly7

Wyjdzie.

stinly7

Jest film "O psie, który wrócił do domu". ze stycznia 2019. https://www.filmweb.pl/film/O+psie%2C+który+wrócił+do+domu-2019-813627

To na podstawie książki tego samego autora

ocenił(a) film na 9
MeetThePain

Czy ktoś w ogóle czyta to co piszą inni? Przecież autorka postu mówi o drugiej części książki, a pisze go pod filmem który jest jej ekranizacją. Gdyby chodziło jej o 'O psie który wrócił do domu' umieściłaby pytanie przy stronie tamtego filmu... Ja też czekam nieubłaganie na wydanie polskie drugiej części książki, ale wkurzają mnie takie gamonie, które udzielają odpowiedzi nie na pytanie :/

beebsly

a co znaczy na plakacie: "na podstawie nowej książki autora bestsellera "był sobie pies""?

ocenił(a) film na 9
MeetThePain

Autor książek ten sam, ale to NIE JEST DRUGA CZĘŚĆ. Wiem bo czytałam wszystkie pozycje tego autora, które są wydane po Polsku (z wyjątkiem tych opowiadań dla dzieci) - 'Był sobie pies' 'Psiego najlepszego. Czyli był sobie pies na święta' oraz 'O psie który wrócił do domu'...
Ba, nawet w zwiastunie jest mowa o suni Belli. 'Był sobie Pies' jest o psie Bailey'u (Buddym w kolejnym wcieleniu). Druga część książki czyli 'A dog's journey' (ang) mówi o dalszych losach Buddy'ego - nie ma jej jeszcze w języku polskim.

Wystarczy najpierw się trochę zorientować, albo chociaż przeczytać moje wcześniejsze komentarze - a nie pisać byle napisać i wprowadzać ludzi w błąd. Tym bardziej, że druga część ma zawsze powiązanie z pierwszą - czy to w książce czy filmie... I nie rozumiem, dlaczego ludzie uważają, że jak coś wychodzi danego autora to już z góry zakładają, że to druga część? Bo przecież co z tego, że nie ma powiązania z wcześniejszą, no nie? :/

ocenił(a) film na 9
MeetThePain

Dodam jeszcze, że nawet w samym opisie filmu jak byk jest napisane ' Na podstawie: W. Bruce Cameron "A Dog's Journey" (powieść)'. Co jest związane z tym, że 2 część filmu to druga część książki. Ale chyba czytanie ze zrozumieniem w internecie to jest taki problem, jak widać w załączonych powyżej komentarzach.

ocenił(a) film na 7
beebsly

"A Dog's Journey" ukaże się w Polsce przed premierą filmu.

stinly7

Był sobie pies 2 książka ma się ukazać w Empiku 4.09.2019.

stinly7

Druga część książki Był sobie pies 2 dostępna już w empiku
:)

ocenił(a) film na 4
stinly7

Wiadomość dla miłośników serii:
27.11 ma się pojawić w księgarniach Był sobie szczeniak. Bailey.
Pierwsze zdanie opisu upewnia nas, z czym mamy do czynienia:
Szczenięce lata bohatera słynnej książki Był sobie pies!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones