Film

Dans la peau de Jacques Chirac

2006 1 godz. 30 min.
7,8 94
oceny
7,8 10 1 94
59
chce zobaczyć
{"id":"337823","linkUrl":"/film/By%C4%87+jak+Jacques+Chirac-2006-337823","alt":"Być jak Jacques Chirac","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/78/23/337823/7114812.2.jpg"}
Film dokumentalny zrealizowany przez Michela Royera i Karla Zero, który stał się we Francji wielkim przebojem kinowym.... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Cezar Najlepszy film dokumentalny w roku 2007 dla Daniel McMillen, Karl Zéro

Film dokumentalny zrealizowany przez Michela Royera i Karla Zero, który stał się we Francji wielkim przebojem kinowym. Dokument składa się z archiwalnych materiałów telewizyjnych obejmujących 40 lat publicznej działalności prezydenta Francji, Jacquesa Chiraca. Film wyśmiewa próżność prezydenta i jego zamiłowanie do ściskania rąk. JakFilm dokumentalny zrealizowany przez Michela Royera i Karla Zero, który stał się we Francji wielkim przebojem kinowym. Dokument składa się z archiwalnych materiałów telewizyjnych obejmujących 40 lat publicznej działalności prezydenta Francji, Jacquesa Chiraca. Film wyśmiewa próżność prezydenta i jego zamiłowanie do ściskania rąk. Jak jednak zapewniają twórcy dokumentu, ich celem nie była chęć ośmieszenia przeżywającego wtedy kryzys popularności prezydenta, a jedynie próba pokazania, że zdarza mu się mówić jedno, a robić coś zupełnie innego.

studio
Bonne Pioche / Méfiez-Vous Des Contrefaçons
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • skąd go ściągnąć?gdzie go znaleźć?

  guga15 ocenił(a) film na 10 

  oglądałam czas jakiś temu na canale chciałabym powtorzyc!

 • Ubawiłem się po pachy oglądając go.

  raffaello_od_ferrero ocenił(a) film na

  Jednocześnie zaskoczył mnie swoim nowatorstwem, bo to taka - można powiedzieć - komedia dokumentalna. O jakimś polskim czołowym polityku ostatniego 25-lecia przydałby się taki film. Kandydatów na głównego bohatera nie brakuje, tylko odważnych reżyserów brak... Pozdrawiam.

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.