PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801858}

Była sobie dziewczyna

Story of a Girl
5,5 128
ocen
5,5 10 1 128
Była sobie dziewczyna
powrót do forum filmu Była sobie dziewczyna

O czym jest film...

ocenił(a) film na 10

Film opowiada historię dziewczyny, która zmaga się z problemami życia codziennego. Po tym, jak materiał o treści erotycznej z jej udziałem trafił do sieci, Deanny Lambert (Caroline Cave) ma utrudnione relacje z rówieśnikami i rodziną. Film wciągnął mnie do ostatniej minuty. Zwykła historia ... niezwykle pokazana :)
W tv tytuł "Była sobie dziewczyna"

Paula_F

Denna sama wysłała sex film do 2 koleżanek z klasy by się pochwalić a potem robiła z siebie cierpiętnice że wszyscy dziwnie na nią patrzą i traktują ją jak szmatę,tylko panienka lekkich obyczajów tak postępuje!

Weronka90

A czytałaś książkę, @Weronka90 ? W książce to Tommy naopowiadał o Deannie jako tej złej, puszczalskiej, nimfomance po tym jak jej ojciec przyłapał ją w samochodzie jak uprawiali seks... Zrobił z tej całej sytuacji żart, zrobił z n i e j żart. A tak naprawdę Tommy to był zwykły dupek, bo to on ją uwiódł i nie potrafił zachować się jak mężczyzna tylko zwykły frajer... Pomyśl jakbyś się czuła na jej miejscu, gdyby ktoś ci tak bliski, który tylko on w życiu sprawiał radość zrobił coś takiego. Nie jedna dziewczyna by popełniła pewnie samobójstwo, ale ona była całkiem silna, rzuciła nawet papierosy. Może w filmie Deanna jest inaczej przedstawiona, ale należy pamiętać, że to film na podstawie książki, więc nie oceniajmy z góry Deanny... Pozdro.

XdekHckr

Kto normalny uprawia sex w wieku 13 lat i hodzi się na filmowanie stosunku?każdy jest kowalem swego losu czyż nie?

Weronka90

Nie mam racji, ale wiem, że się nie mylę. Nie powiedziałem, że zachowanie w filmie jest rozsądne, ale fabuła z filmu i książki drastycznie odbiega od siebie, a przecież film jest na podstawie książki. Moim zdaniem jest to krzywdzące dla opinii o głównej bohaterce. Nawet jeśli historia jest zmyślona, to moim zdaniem warto tutaj stanąć po stronie Deanny, jest to literatura młodzieżowa i opowiada o problemach rówieśników. Nie chodzi tutaj, żeby kogokolwiek oceniać czy zrobił dobrze czy źle, po prostu nauczyć się to akceptować i podejmować odpowiednie reakcje. Kto normalny uprawia sex w wieku 13 lat? W sumie zdarzają się takie sytuacje, powiedz mi kto nie chce być kochany, doceniany, akceptowany, ważnym dla kogoś, należeć do kogoś? Tommy to wykorzystał, bo widział, że Deanna jest zagubioną i prostą dziewczyną, która ma swoje problemy i niską samoocenę. Można powiedzieć, że ją wykorzystał. Pozwolę zacytować sobie z książki pewną myśl: "Czasem możesz myśleć, że tego chcesz, a w połowie lub po fakcie zdajesz sobie sprawę, że wcale nie, że tak naprawdę pragnęłaś towarzystwa; chciałaś, żeby ktoś cię wybrał, a seks był elementem wymiany, ceną, którą się zgodziłaś zapłacić za bliskość." Wracając, zachowanie z filmu nie jest godnym podziwu, ale każdy ma swój powód na dane zachowanie. Każdy jest kowalem swojego losu, a Deanna wypiła piwo które sobie naważyła i chciała żyć normalnie.

XdekHckr

tylko wiesz jak facet dostanie to co chcę jeszcze od 13 latki to prędzej czy później ją porzuci dla innej,a nastolatka potem tylko niepotrzebnie cierpi niestety ale uczymy się na własnych błędach

Weronka90

Jak 13 latka uprawia sex z 17 latkiem to jak to ma być wina chłopaka? Raczej wina rodziców tej 13 latki i jej samej, że jest tępą dzidą. Nie żebym usprawiedliwiał chłopaka bo wiek jej za pewne znał, ale w tym wieku to raczej dziewczyna wybiera plecak czy torebka, spodnie czy sukienka a nie członek długi czy krótki

RadoslawKamil

to nagle to po diable

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones