PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4689}

Córka górnika

Coal Miner's Daughter
7,0 1 031
ocen
7,0 10 1 1031
6,7 3
oceny krytyków
Córka górnika
powrót do forum filmu Córka górnika

Już nie mogłam sie doczekać, a tak to w sobotę (26.04) już mam zarezerwowany czas!!
wspaniały film, rewelacyjna i piękna Sissy Spacek - nagrodzona Oscarem!!!!

polecam:*

ocenił(a) film na 1
Luise

eee tam, straszny gniot
strata czasu według mnie

ocenił(a) film na 9
olka_cw

Gniot? Co ty piszesz? Ok, to nie film dla wszystkich, bo wielu może nudzić, ale to nie znaczy, że jest gniotem. Świetna reżyseria i genialna rola Sissy Spacek. A jeśli komuś nie podobała się historia, to jego wina. W każdym razie inaczej nie mogła zostać pokazana, ponieważ takie właśnie było życie Loretty Lynn.

ocenił(a) film na 1
Mr_Myers

Dobra, przyznam, że z tym gniotem, to może mnie poniosło, ale jak dla mnie film naprawdę był nieciekawy, żeby nie powiedzieć nudny.

ocenił(a) film na 9
olka_cw

Mnie nie znudził, choć zabrakło mi w nim jakiegoś "mocniejszego uderzenia". Świetny film, znakomicie zagrany i ładnie zrobiony, ale bez rewelacji.

ocenił(a) film na 7
olka_cw

Gniot to ci wyszedł, jak siadłaś kiedyś na sedesie bez włożenia wcześniej czopka... (strasznie mnie wkurzają takie "recenzje", dlatego mnie poniosło. Sorry!)

ocenił(a) film na 9
Luise

Widziałem już ten film raz, ale z chęcią obejrzałem go ponownie w telewizji. Sissy Spacek jest genialna!

ocenił(a) film na 7
Mr_Myers

Przyznam, że tego typu filmy mnie nie interesują, ale ten nawet mnie zaciekawił :. W skali od 1 do 10 daje 7

Luise

Kurcze, a ja przegapiłam:(
widziałam ten film ładnych parę lat temu i bardzo mi sie podobał, SS wywarła na mnie spore wrażenie, ogólnie, niezły film, fajna historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones