PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97026}

Córka prezydenta

First Daughter
5,8 37 231
ocen
5,8 10 1 37231
Córka prezydenta
powrót do forum filmu Córka prezydenta

... ma tak wysoką ocene? Dawno nie oglądałam takiej ckliwej, przewidywalnej i surrealistycznej szmiry. Rózowe i cukierkowe aż mdli. 3/10 za Marca Blucasa.

użytkownik usunięty
Stevie_konisiowata

dałam temu filmowi 1/10, bo nie przebrnęłam nawet przez godzinę. Będę tylko pamiętać głupkowaty uśmieszek Holmes, tragedia, nie polecam.

ocenił(a) film na 4
marysia.mierzejewska

Też się nad tym głowię i nie wiem. Cukierkowaty, przewidywalny i często z bezsensownie przedłużanymi scenami (np. scena tańca pod koniec). Dziwi mnie fakt, że po wszystkich aferach związanych z córeczką prezydent wygrywa bez żadnych przeszkód, a jego przeciwnicy nagle znikają; pojawia się też Jones, odzyskuje pracę i wszyscy żyją długo i szczęśliwie. Bardziej bajkowego zakończenia do tego filmu wymyślić się chyba nie da.

ma99ie95

Ja wytrzymałam tylko do 20 minuty. Nie lubię takich cukierkowych filmów, które mają zakończenie jak w bajce. Nie pamiętam, kiedy ostatnio słyszałam tak przesłodzone dialogi. ;)

ocenił(a) film na 4
ma99ie95

Sory James a nie Jones.

ocenił(a) film na 3
marysia.mierzejewska

Ja dałem 3/10. Film ma beznadziejną fabułę. Nie mogłem obejrzeć do końca, bo od tego romansidła niedobrze mi się robi.

ocenił(a) film na 5
marysia.mierzejewska

Wiecie co mnie najbardziej irytowało w tym filmie? Że każdy miał beke z tej córeczki a ona na siłę próbowała być milutka nie no totalny koszmar i zakończenie faktyczne do kitu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones