PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97026}

Córka prezydenta

First Daughter
5,8 37 242
oceny
5,8 10 1 37242
Córka prezydenta
powrót do forum filmu Córka prezydenta

jak były zwiastuny na polsacie to za każdym razem chciało mi się śmiać. przecież to tylko córka prezydenta, zwykła dziewczyna, a pokazali ją jakby była co najmniej uzbekijską książniczką. żenada.

ocenił(a) film na 6
sliniak13

średniak ....

sliniak13

Masz rację. :-)

użytkownik usunięty
sliniak13

taak..jaasne... TYLKO córka PREZYDENTA i to jeszcze ameryki.

Tak TYLKO córka prezydenta! Prezydenci się zmieniają. Tatuś nie jest już prezydentem, a ona nie jest już córką prezydenta!

ocenił(a) film na 4
sliniak13

A ja byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi wyjaśnił dlaczego bohaterka twierdzi, że przez całe życie żyła w Białym Domu. Ma jakieś 20 lat, więc jej ojciec musiałby być prezydentem minimum pięć kadencji z rzędu. Z tego co wiem, kandydat na prezydenta musi mieć więcej niż 45 lub 47 lat, więc ojciec Samanthy musiałby mieć ok. 65-70 lat. Micheal Keaton podczas kręcenia filmu miał 53.
Fatalna wpadka.

ocenił(a) film na 6
anita368

... drobiazg ...

anita368

a do tego na mocy XXII poprawki do konstytucji USA nie można być prezydentem dłużej niż dwie kadencje, więc nawet jeśli Keaton miałby podczas kręcenia 150 lat, to i tak zaistniała w filmie sytuacja byłaby niemożliwa :)

ocenił(a) film na 3
anita368

Kandydat na stanowisko Prezydenta Stanów Zjednoczonych, podobnie jak w Polsce, musi mieć ukończony 35 rok życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones