PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727844}
5,2 30 202
oceny
5,2 10 1 30202
6,8 41
ocen krytyków
Córki dancingu
powrót do forum filmu Córki dancingu

Ludzie ogarnijcie się ! Co z wami ?!! Zacznijmy od tego ,że jak ma się coś zmienić w Polskim Kinie jak jesteście zamknięci na zmiany i coś nowego ...idąc do kina z nastawieniem ,że ten film to jedno wielkie g*wno ... Polacy są strasznie krytyczni ... I to na siebie nawzajem ! Oraz na rodzime produkcje. Film,a raczej filmy tego rodzaju (przyznam) nie są w moim guście ,ale właśnie po to się je ogląda ,by może je polubić ? Moim zdaniem film był świetny ! Dziwny, nieoczywisty,nie wymagający jakiejś dużej dedukcji,rozmyślania ;więc fajnie byłoby obejrzeć nawet kiedy jesteśmy zmęczeni ... Choć to nie mój gust to film naprawdę fajny ! Fabuła była inna niż do tej pory w produkcjach polskich ...Muzyka,obsada genialna ! Kostiumy ! Ahhh ... Dopracowanie szczegółów ,a nawet ten syreni ogon taki realistyczny ... ja nawet nie traktuje poważnie dyskusji poniżej ... ktoś napisał ,że ten film to dno ,ale i tak ta osoba nie uzasadni tego co uważa ... Połowa z was nie potrafi powiedzieć co było takiego złego w tym filmie ,nic kompletnie .Tracę wiarę w ludzi...

ocenił(a) film na 7
FeverOfBliss

Wiesz, generalnie Polacy (jak obserwuję, to zwłaszcza chyba młodsze pokolenie, ale niekoniecznie) mają cholerny ból dupy na to, co rodzime, więc nie ma co się przejmować, że te 'jedynki' za "Córki" aż stają im kijem albo okoniem...wiadomo gdzie i sączą pianę w tej swojej wściekliźnie ;) Mnie film też się podobał, choć nie porwał mnie jakoś szczególnie. Ale uważam, że dostaliśmy w końcu coś innego, świeżego, niesztampowego, a na pewno intrygującego i przede wszystkim krajowego, i już samo to jest ogromnym plusem. Pewnie gdyby obraz ten pochodził skądkolwiek inąd od razu miałby wyższą notę ;) Musicale uwielbiam i powiem szczerze, że "Córki" bardziej podobały mi się niż przereklamowany, jałowy "Lalaland", który dla mnie był strasznie bezpłciowy, cukierkowy i bez charakteru. Oczywiście filmów nie porównuję, bo to dwa różne światy. Jedynie chodzi mi o te zachwyty nad tym, co amerykańskie i o pewną innowacyjność, przełamanie lodów na polu polskich nielicznych musicali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones