PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811697}
5,7 11 779
ocen
5,7 10 1 11779
3,2 8
ocen krytyków
Całe szczęście
powrót do forum filmu Całe szczęście

Film oceniam jako sredniak/odmozdzacz.
Zastanawiam sie tylko,jak mozna bylo obsadzic w glownej roli kobiecej aktorke,ktora z fit/dieta/silownia/sportem niewiele ma wspolnego.
Nie wiem czy nie chcialo jej sie,czy producent nie wymagal,aby popracowala nad sylwetka dla stworzenia postaci,ktora inspiruje cala Polske do aktywnosci sportowej,zdrowego stylu zycia.
Adamczyk w roli muzyka rowniez wypada baaardzo srednio.
Dobrze sa dobrani aktorzy drugoplanowi:
w szczegolnosci odtworca roli ojca,przyjaciel,Liszowska wypada swietnie.
Plus za brak wulgaryzmow oraz piekne zdjecia.
Film generalnie dluzyl sie niemilosiernie.
Myslalam,ze nigdy sie nie skonczy.

ocenił(a) film na 8
niuniatg

Trudno granie aktora na trójkącie nazwać muzykiem, Chociaż na fortepianie zagrał świetnie. Co do wulgaryzmów to słowa na k trudno nazwać inaczej chociaż akurat Piotrowi Adamczykowi to jakoś pasowało. Co do Lisowskiej, to już o wiele lepiej wypadł jej filmowy partner. A co do dłużenia, to najbardziej dłużyły się reklamy na samym początku seansu, ale inaczej się pewnie nie da :)

ocenił(a) film na 5
adam_145

Do kina mam ok 15-20 minut samochodem.
Zawsze wyjezdzam,kiedy seans sie rozpoczyna.
Mam to juz wycwiczone i z reguly wchodze na sale,kiedy blok reklamowy oraz zapowiedzi sie koncza.
Dysponuje karta Unlimited i przy tak czestych wizytach w kinie nie dalabym rady tych reklam ogladac.
Masz racje,jedna „k...”wystapila w filmie :-)

ocenił(a) film na 9
niuniatg

W mojej opinii Roma nadawała się do tej roli gdyż była to rola kobiety „po ciąży”. Film faktycznie ma kilka momentów w których akcja spowalnia :) ale mimo to miło się ogląda.

ocenił(a) film na 5
6wi6lq6

Po ciazy?
Przeciez jej syn,ktorego pragnie odzyskac ma juz z 10 lat...

ocenił(a) film na 9
niuniatg

No tak, ale nie miała jakiejś „nadwagi” czy coś żeby nie pasować do roli. Mnie jej budowa nie przeszkadzała.

niuniatg

roma ani nie umie grać ani nie wysportowana - totalna klapa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones