PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653745}

Cali

9,8 5
ocen
9,8 10 1 5
Cali
powrót do forum filmu Cali

Z najnowszych informacji wynika, że Kristen Stewart opuściła projekt, albo została z niego wyrzucona .

Zaczytana_xD

hmm ciekawe :-( wlasnie czytam o tym ale chyba nie jest do konca potwierdzone.

Zaczytana_xD

też o tym czytała, ale to dziwne, ponoć jest producentką tego filmu...:-/

gemma_92

prawdopodobnie to przez ta afere podobno na premierze w drodze tez jej nie bedzie

sonnenEW

szkoda, ze aż tak ją to wzięło, bo film mógłby być ciekawym projektem dla niej
wiedziałam ze ta afera nie jest związana z promocją żadnego filmu bo ewidentnie oboje wycofują się z życia publicznego na razie
szkoda, szkoda, szkoda byle z tego drugiego filmu też nie zrezygnowała :(((

gemma_92

Robert podobno ma promowac film, i ma pojawic sie w jakims programie:-) a co do Kris to nie dziwie sie przeciez na takiej premierze by ja obstawili paparazzi, a zdjecia do Cali podobno mialy zaczac sie we wrzesniu wiec lipa:-(

Zaczytana_xD

a jednak nie, produkcja filmu została wstrzymana aż z Kristen będzie lepiej, nie wiem czy to oznacza że jednak to Kristen zagra Mya?

Zaczytana_xD

Mam nadzieje ,że ona nie zagra... Uważam ze to aktorka jednej roli która ma jedną mine ...pf! Ona nawet nie jest ładna. A Alex? On jest świetny. Poprostu.
Takie moje skromne zdanie :D

maia_m

to trzeba być ładnym by być aktorem??
a z filmu i tak nici, bo ponoć Amber Heard, która miała zastąpić Kristen, a tu ani widu ani słychu by jednak w tym roku miałby zostać nakręcony ten film, bo Amber jest zajeta pracą nad innym projektem

gemma_92

Nie trzeba być ładnym. To zależy od postaci jaką ma zagrać. Wypadało by jednak żeby u boku Alexa była dobra aktorka. charyzmatyczna, utalentowana, nie męcząca... A Kristen jak dla mnie jest słaba, istnieje wiele aktorek z potencjałem, talentem. Czasem odnoszę wrażenie,że ona jest zatrudniana tylko dla komerchy. Skoro jest slawna przez "Zmierzch" to mają nadzieję,że wszyscy fani pójdą na kolejny film z nią. Przykre...

użytkownik usunięty
Zaczytana_xD

dziwne że na stronie głównej pisze że zagra a w ciekawostkach pisze że odrzuciła role

*jest napisane a nie pisze

Morgana7eFay

Dobrze napisała. "dziwne, że na stronie głównej [Kirsten Stewart] pisze, że zagra a w ciekawostkach [Kirsten Stewart] pisze, że odrzuciła rolę.

Zaczytana_xD

I'm so happy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones