PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486826}

Camp Rock 2: Wielki finał

Camp Rock 2: The Final Jam
5,6 23 759
ocen
5,6 10 1 23759
3,7 3
oceny krytyków
Camp Rock 2: Wielki finał
powrót do forum filmu Camp Rock 2: Wielki finał

REWELACJA

ocenił(a) film na 7

Camp Rock 2 - The Final Jam poprostu wymiata niewidziałem aż tak dobrego filmu muzycznego od lat jest 1.000.000 razy lepszy od wszystkich części "High School Musical" razem wziętych.
A muzyka jest poprostu niesamowita, Demi Lovato i Joe Jonas świetnie śpiewają ale najlepiej moim zdaniem Demi (jeJ fantastyczny wokal jest...rewelacyjny). Nawet Nick Jonas w swojej piosence daje radę.


Więc ludzie powiem wam tyle "WEŹCIE I OGLĄDNIJCIE CAMP ROCK 2, A OBIECUJE WAM ŻE NIEPOŻAŁUJECIE"

ocenił(a) film na 7
Big_Krixus

Napradę Polecam

ocenił(a) film na 7
Big_Krixus

A gdzie widziałeś CR2? Jest gdzieś w sieci?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Big_Krixus

Na początku myślałam, że to jakiś żart.Potem przeczytałam 'High School Musical' i to wszystko mi wyjaśnia... Ale podobno o gustach się nie dyskutuje.A tak nawiasem mówiąc: Nawet mój brat, grający na cymbałkach jest lepszy od HSM.

ocenił(a) film na 4
Kladi214

Wlasnie obejrzalam. Ot taki sredniak , nic ciekawego, nudny i banalny jak pierwsza czesc. Chyba jedna z gorszych produkcji Disneya. Do tego cholernie irytujaca gra Demi Lovato czy jak jej tam.

Big_Krixus

Zdecydowanie lepszy niż pierwsza część. Dobre piosenki, niezłe układy. Historia banalna i przewidywalna, ale dla samej muzyki watro oglądnąć. Oczywiście to nic ambitnego, ale to dobry film, gdy się chce odprężyć i na chwilę "wyłączyć" myślenie.

Big_Krixus

Powiem Wam tylko tyle,ze film po prostu wymiata.. Aaa temu komuu sié niee podobaa mozna pogratuulowaac zlego i too baardzoo zleegoo guustuu .. ;DD Zall ... ;] Fiilm wartoo obejrzeec .Beez kiitu .. ;** Jesst lepszyy nizz pierwszaa czeesc i too oo wieele lepszyyy .. Jest duzo ukladow tanecznyych ii piooseneek .. Aaa too jesst faajnee .. ;DDD Nooo cooz alle oo guustachh siee niee dyskutujee ..;DD ` . Powodzeniaa ww oglaadaniuu zyczee .. . ` I poozdraawiaam ;*** '

ocenił(a) film na 4
Pineskaa

mowisz ze o gustach sie nie dyskutuje a wczesniej ze gratulujesz zlego gustu tym ktorym nie podobal sie ten dla mnie delikatnie naciagany i kiczowaty film, a aktorow bardziej irytujacych juz sie chyba dobrac nie dalo:P pozdro. wez sie ogarnij kazdy lubi co lubi

ocenił(a) film na 1
merry_5

Ten film to kolejny przykład na to, że młode pokolenie to w większości debile...

ocenił(a) film na 6
tom_evans

Cóż, trudno powiedzieć, czy z 6,7 latków, do powiedzmy 14,15 latków są debile, czy nie.

ocenił(a) film na 6
Big_Krixus

Skoro ten film tak Cię zachwyca, a dodatkowo mówisz, że nie oglądałeś od wieków dobrego filmu muzycznego, polecam HAIR, oglądnij, posłuchaj, oceń.

użytkownik usunięty
Joddo

Swietny :)
Polecam wszystkim lubiącym dobrą zabawę :)

ocenił(a) film na 7

Mnie osobiście denerwowała gra aktorska Demi, a do tego ten jej głos podłożony w dubbingu. Naprawdę mocno irytujące połączenie. Fabuła dosyć ciekawa, świetny pomysł z drugim obozem po drugiej stronie jeziora. Strasznie spodobała mi się ścieżka dźwiękowa do filmu, jest zdecydowanie lepsza niż w części pierwszej! Cieszę się, że wystąpiły także mniejsze dzieciaki, bo przecież Camp Rock to obóz dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Widać też dokładnie, czym różnią się te dwa wrogie obozy, pomijając już kwestie wyposażenia i warunków - Camp Star jest obozem dla bogaczy, a Camp Rock dla uboższych pasjonatów muzyki i tańca. Zaskoczyło mnie zakończenie, ponieważ wszyscy się chyba spodziewali, że wygra Camp Rock. Disney jednak słusznie zdecydował, aby odejść od nudnych, szczęśliwych "happy endów" i rozegrać to tak, jakby się najpewniej rozegrało w realu. Wiadomo, że teraz reklama i odpowiedni rozgłos czynią cuda. Najlepsze utwory według mnie to: "Wouldn't change a thing", "This is our song" i "It's not too late". Chyba najlepsza produkcja muzyczna Disneya.
Daję 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones